13 x zlato pro Prahu 8

V půlce dubna během prvního kvalifikačního závodu na Mistrovství Evropy a světa proběhlo každoroční vyhlašování nejúspěšnějších klubů ve sportovním aerobiku. Trofeje z rukou prezidentky svazu přebraly nejúspěšnější trenérky tohoto krásného, estetického a fyzicky náročného sportu.

Již po třinácté si trofej pro absolutně nejúspěšnější klub odnesl Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, sídlící v pronajatých tělocvičnách ZŠ Burešova. Cenu převzala vedoucí klubu Mgr. Bára Ptáčková (dříve Šulcová), rodačka z Prahy 8, která spolu se svojí maminkou Hankou vede lekce, kurzy a cvičení v Kobylisích pro děti od nejmenších až po dospělé již přes 30 let.

 „Chtěla bych poděkovat všem našim skvělým závodnicím, které jsme měly za všechna ta léta možnost trénovat a nechat je žít jejich sportovní sen! Je nám ctí, že dlouholetá kvalita a základna českého aerobiku pochází zejména z Prahy 8. Děkuji také všem našim trenérkám za jejich metodickou, trpělivou a mravenčí práci, stejně tak jako rodičům za to, že podporují své děti ve sportování a Praze 8 za poskytování grantu našemu klubu na výchovu dalších skvělých talentů a nadějí!“, dodává Bára Ptáčková.
 
Klub se v současné chvíli připravuje na vrchol jarní sezóny, kterým je Mistrovství Evropy na začátku června a na celoklubovou Akademii, která bude oslavou všech sportujících dětí a jejich rodičů. 


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

13 x zlato pro Prahu 8


Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 19.05.2023