2. místo v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům 2019

Místostarostka Vladimíra Ludková převzala 25.06.2019 ocenění za 2. místo v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům 2019V uterý 25. června 2019 převzala paní místostarostka Vladimíra Ludková ocenění za 2. místo v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům 2019.

„Mám velkou radost z 2. místa v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům 2019, konkrétně v dotační oblasti Obec přátelská seniorům, do níž jsme za Prahu 8 posílali návrh několika aktivit, které v letošním roce podpoří nabídku našich dvou příspěvkových organizací – SOS Praha 8 a Gerontologického centra, dále pak Veletrhu sociálních služeb a zdraví, který je plánován na 9. září 2019. Zvlášť velkou radost mám z možnosti nově nabídnout klientům námi provozované odlehčovací služby v Domě sociálních služeb S. K. Neumanna rehabilitační a aktivizační činnosti. Možná jsme byli v naší žádosti příliš skromní, nicméně nerada vymýšlím vzdušné zámky, které se hroutí jakmile vyschne dotační zdroj“, říká místostarostka Vladimíra Ludková.

„Velké poděkování patří i kolegyním z Odboru zdravotnictví a sociálních služeb, na terase Hrzánského paláce jsme sice celou dobu řešily pracovní věci a tak jsme téměř nevnímaly údajně jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu, ale i tak jsme cítily velkou hrdost, že kopeme za Osmičku“, dodává Ludková.

Zveřejněno: 28.06.2019