Anketa – hlasujte pro nejhezčího Čimíska

Žáci prvních stupňů z šesti základních škol na Praze 8 vytvořili v rámci výtvarné soutěže „Namaluj Čimíska“ 85 výtvarných děl. Z tohoto množství bylo v prvním kole hlasováním vybráno šest výtvarných prací, které budou v termínu od 13. do 28. února 2017 vystaveny v tzv. Bílém domě (U Meteoru 6, Praha 8 – Libeň) a veřejnost z nich může pomocí svých hlasů vybrat toho nejhezčího skřítka Čimíska, tedy to nejhezčí dílo.

Veřejnost má možnost hlasovat jak prostřednictvím odevzdání hlasovacích lístků do hlasovací urny v Bílém domě (lístky získají občané u recepce), tak prostřednictvím ankety v tomto článku.

Skřítek Čimísek je patron Čimického háje v Praze 8 a vyšla o něm knížka „Pohádky z Čimického háje“. V Čimickém háji vznikne naučná stezka, které bude skřítek průvodcem.

Výtvarnou soutěž pořádá spolek Vědomý dotek, z. s., společně s městskou částí Praha 8.
Záštitu nad akcí převzal starosta Roman Petrus.

Vyberte nejhezčího Čimíska
Hlasovat lze v anketě na konci článku.

Anketa Čimísek – Čimísek 1

Čimísek 1

Anketa Čimísek – Čimísek 2

Čimísek 2

Anketa Čimísek – Čimísek 3

Čimísek 3

Anketa Čimísek – Čimísek 4

Čimísek 4
 Anketa Čimísek – Čimísek 5

Čimísek 5
 Anketa Čimísek – Čimísek 6

Čimísek 6

Hlasovat můžete od 13. do 28. února 2017.
Hlasovat mohou pouze přihlášení (registrovaní) uživatelé. Přihlásit nebo registrovat se můžete kliknutím na anketu.
V anketě lze přidělit pouze jeden hlas.

Bude-li zjištěna snaha ovlivnit hlasování nepřípustným způsobem (použití skriptů, robotů, apod.), případně jinými nedovolenými metodami (např. zakládání více účtů), budou tímto způsobem získané hlasy anulovány.

Vyberte nejhezčího Čimíska
Hlasování již bylo ukončeno