Beachklub Ládví bude hostitelem letošního Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu

Poslední letošní turnaj české beachvolejbalové národní tour se bude konat od 1. do 3. září v pražském Beachklubu Ládví. Přislíbena je také účast českých nejlepších hráčů Ondřeje Perušice, Davida Schweinera, Barbory Hermannové a Marie Sáry Štochlové. Finálová utkání jsou plánována na nedělní odpoledne. Součástí akce bude i Den otevřených dveří Beachklubu Ládví.

Pražané se mohou těšit po dvou letech na ten nejlepší český beachvolejbal. První zářijový víkend (01.09. – 03.09.) nabídne skvělou podívanou v podobě domácího beachvolejbalového šampionátu. Beachklub Ládví přivítá nejlepších 16 párů v mužské i ženské kategorii v čele s českými olympioniky Ondřejem Perušičem, Davidem Schweinerem, Barborou Hermannovou a Marií Sárou Štochlovou. 

Turnaj začne v pátek před polednem a bude probíhat až do nedělního odpoledne, kdy jsou naplánované finálové zápasy. „Po vydařeném turnaji Českého poháru jsme rádi, že se opět po dvou letech vrací ten nejlepší plážový volejbal právě k nám na Ládví.“ říká Matěj Brnka, ředitel turnaje a dodává „i přesto že budou všechna utkání přenášena živě, rádi bychom pozvali všechny příznivce beachvolejbalu k nám na Ládví a vytvořme společně tu nejlepší atmosféru, kterou si tento turnaj zaslouží.“ Vstupné je i v letošním roce zdarma, a pro děti bude připraven také doprovodný program. Všechna utkání budou živě přenášena zdarma na platformě volej.tv, finálová utkání pak na ČT Sport.

Součástí prestižní sportovní akce bude také sobotní dopoledne (9.00 -12.00 hod.) věnované Dni otevřených dveří Beachklubu Ládví. Návštěvníci si budou moci prohlédnout zázemí wellness zóny, panoramatickou saunu, venkovní vířivku, prosklený cvičební sál s měkčenou podlahou, přiznanými stropními trámy, zrcadly a skvělým ozvučením, tělocvičnu a hřiště parkouru. K dispozici budou trenéři beachvolejbalu, gymnastiky, parkouru, kteří v rámci náborů dětem i rodičům odpoví na otázky týkající se těchto sportů. Děti budou mít možnost každý ze sportů i vyzkoušet. 

Beachklub Ládví v letošním roce slaví 15 let od svého vzniku. „Praha 8 již tradičně žije sportem, městská část jej podporuje celý rok. V Beachklubu už celá léta hostí největší beachvolejbalové turnaje, ale co považuji osobně za nejvíc přínosné, sportují a trénují zde stovky dětí nejen z osmičky“, říká starosta Prahy 8 Ondřej Gross (ODS) a radní pro sport Jana Solomonová (ANO) doplňuje: „V letošním roce Praha 8 rozdělila 14 milionu na sport děti a mládeže“.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Beachklub Ládví bude hostitelem letošního Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu


Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 31.07.2023