Bohnický softballový klub Joudrs Praha má 10 důvodů k oslavě!

Po skvělých výkonech a tvrdé práci se nám podařilo získat 10. titul extraligy žen jako jedinému v historii českého softballu. Tento úspěch potvrzuje naši jedinečnost v České republice a potvrzuje naši silnou pozici na národní scéně. Naše ženské družstvo A se stalo Mistryněmi ČR v letošní sezóně a získalo 10. titul a 4. titul mistryň v řadě. Ve finále porazili soupeřky z Tempa a vyhráli 3:1 na zápasy. Tím se zároveň kvalifikovali na Pohár mistryň, který se koná každoročně v jednom z evropských států a je to nejvýznamnější turnaj na starém kontinentu.

Dále se můžeme pyšnit dalšími šampiony z našeho klubu. Juniorky do 18 let se staly také Mistryněmi ČR, společně s kadety do 16 let a žákyněmi do 13 let. Jejich úsilí a odhodlání jim přineslo zasloužené vítězství. Těšíme se na jejich budoucí kariéru a další úspěchy v jejich sportovním životě.

Naše juniorky do 20 let dosáhly na titul Vicemistryň ČR, stejně jako junioři do 18 let, kadetky do 16 let a žáci do 13 let. Jejich výkony byly fantastické a přispěly k našemu celkovému úspěchu v letošní sezóně.

SK Joudrs Praha považuje tuto sezónu za jednu z nejlepších. 

Rádi bychom poděkovali všem hráčkám, hráčům, trenérům, podporovatelům, sponzorům a také Městské části Praha 8 za jejich tvrdou práci a oddanost klubu. Společně jsme dosáhli skvělých výsledků a nyní se těšíme na další výzvy.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Bohnický softballový klub Joudrs Praha má 10 důvodů k oslavě!

Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 30.10.2023