Charitativní hokejový zápas pomůže Klokánku v Praze 8

V sobotu 2. února 2019 se na kluzišti v areálu ZŠ Glowackého v Bohnicích uskuteční charitativní hokejový zápas, jehož hlavním cílem je podpora Fondu ohrožených dětí – Klokánek Praha 8.

Za domácí nastoupí tým Severní vítr Prahy 8 v čele se starostou MČ Praha 8 Ondřejem Grosem a tvořený mj. dalšími třemi zastupiteli osmé městské části. Redaktoři České televize, hostující tým, povede kapitán, šéfkomentátor Redakce sportu, Robert Záruba.

Utkání začíná v 10 hodin a dění na kluzišti bude vtipně komentovat profesionál z České televize. O dobrou náladu se postará i DJ s tradičními hokejovými znělkami. Pro diváky je připravena pohodlná tribuna na sezení, ze které budou mít o dění na ledě dokonalý přehled.

Vstupné na utkání je dobrovolné. Na viditelném místě bude umístěna kasička s logem Klokánku, kam mohou diváci přispívat formou dobrovolného vstupného. Vybraný obnos bude ihned po skončení akce předán FOD – Klokánek Praha 8.

Po charitativním utkání pokračuje program zápasem dětských týmů. Zvány jsou děti s hokejkou.

„Na zápas zveme příznivce hokeje, dobré zábavy i všechny lidi ochotné přispět na dobrou věc. Cílem tohoto hokejového utkání je přihlížející diváky nejen pobavit, ale především pomoci osmičkovému Klokánku,“ sdělil k akci radní pro kulturu a sport Michal Švarc.

Předpokládané sestavy obou týmů:

SEVERNÍ VÍTR PRAHY 8

Petr Nosálek
David Lukšů
Josef Kondračin

Přijďte se bavit a zároveň přispět na dobrou věc.

Místo konání:
Praha 8 – Bohnice, Glowackého 555/6
Areál hřiště u ZŠ Glowackého
GPS: 50.1275872N, 14.4277456E

Charitativní hokejový zápas Severní vítr Prahy 8 x Česká televize, 2. února 2019

Zveřejněno: 14.01.2019