Děti z MŠ Bojasova navštívily největší kryté pískoviště v Praze

Mateřská škola Bojasova byla pozvána 7. listopadu 2023 na slavnostní otevření obrovského pískoviště v zastřešené hale Beachclubu Ládví. Akce probíhala od 9.00 do 12.00 hodin. Všechny třídy, které se akce zúčastnily dorazily na místo konání kolem 10. hodiny. Učitelek a dětí se ihned po příchodu do haly ujaly organizátorky, rozdělily si třídy a vysvětlily, jak bude akce probíhat. 

Pro děti byly připravené pohybové hry, soutěže, míčový trénink a mnoho dalšího. Koutek pro spontánní hru měl u dětí velký úspěch. Nadchla je i překážková dráha, která byla trochu náročnější vzhledem k tomu, že se odehrávala na nestabilním písku, ale dětem se podařilo ji zdolat. Některým třídám se věnovala i animátorka. Rozpohybovala děti na písničku „Hlava, ramena, kolena palce“ a pokračovala s nimi v pohybu na další dětské veselé písničky. Nakonec děti dostaly sladkou odměnu za splnění všech aktivit.

Akce byla velmi dobře organizovaná, měla příjemnou atmosféru a děti si hry v písku moc užily. Už se těšíme na další návštěvu haly v následujících zimních měsících.

Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
Děti z MŠ Bojasova navštívily největší kryté pískoviště v PrazeMohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 27.11.2023