Dopravní omezení v Karlíně v termínu 22.–23. června 2018

Vážení obyvatelé Prahy 8,

dovolte, abychom vás jménem festivalu United Islands of Prague a MČ Praha 8 pozvali na jubilejní 15. ročník mezinárodního hudebního festivalu, který se uskuteční ve dnech 22. a 23. června 2018 v ulicích Karlína. Akce se koná pod záštitou primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové a místostarosty MČ Praha 8 Radomíra Nepila.

Festival United Islands of Prague se po celou dobu své existence soustředí na objevování nové muziky a hudebních talentů. Za svou bohatou historii představil více než tisícovku zahraničních umělců, přičemž řada z nich dnes patří k velkým jménům světové hudební scény. V letošním roce je pro návštěvníky přichystáno více než patnáct scén s hudební produkcí a bohatý doprovodný program. Na celý festival je vstup již tradičně zdarma. Křižíkova ulice a přilehlé okolí se tak během festivalu stane hlavní kulturní tepnou Prahy a místem přinášejícím nevšední hudební zážitky. Inovací letošního ročníku je také soutěž začínajících českých kapel a interpretů Objevy United Islands. V roli objevitelů nových hudebních nadějí zde vystoupí též David Koller, Buty či Vypsaná Fixa.

Dopravní omezení:

S průběhem festivalu budou spojena nutná dopravní omezení a opatření, na která včas upozorní dopravní značení.
Uzavírky, omezení dopravy a zákaz parkování se budou v pátek 22. června 2018 týkat oblastí: Karlínské náměstí před a za kostelem, přilehlé ulice Kollárova a parkoviště v severozápadní části Karlínského náměstí, dále oblasti Kaizlových sadů, zejména ulice U Invalidovny, Za Invalidovnou a Molákova.
V sobotu 23. června 2018 bude zcela uzavřena ulice Křižíkova v oblasti mezi Karlínským náměstím a Kaizlovými sady, části přilehlých ulic Thámova a Březinova, a Lyčkovo náměstí.

Návrat k běžnému stavu nastane v neděli od 8.00 hodin. Náhradní parkování pro rezidenty bude zajištěno v ulici Sokolovské v oblasti Kaizlových sadů a na Rohanském ostrově. Vyhrazená stání pro invalidy zůstanou zachována, stejně jako přístup ke garážím a průjezd do nich bude umožněn. Prosíme všechny obyvatele Karlína o pochopení a vstřícnost, neboť v oblastech uzavírky budou stát pódia, stánky s občerstvením, technické zázemí festivalu apod.

Děkujeme a srdečně zveme,

Tým United Islands a Praha 8

Pozvánka v Kalendáři akcí.

United Island of Prague, 22.-23. června 2018, Karlín

Zveřejněno: 12.06.2018