Dopravní omezení v oblasti ulic Urxova, Petra Slezáka a Křižíkova

Filmová společnost Stillking Features, s. r. o. v současné době připravuje natáčení zahraniční špionážní série pro televizi ABC. Část natáčení proběhne v Praze 8 – Karlíně, kde se bude realizovat akční scéna. S tím budou spojena dopravní omezení v okolí Lyčkova náměstí, konkrétně v ulicích Urxova, Petra Slezáka a Křižíkova. Zákaz parkování v dané lokalitě bude účinný již 28. září 2018 od 16.00 hod.

Při vlastním natáčení dojde od soboty 29. září 2018 od 0.00 hod. do neděle 30. září 2018 do 22.00 hod. ke kompletní uzavírce ulic Urxova a Petra Slezáka. V ulici Křižíkova, v úseku Březinova – Lyčkovo náměstí, bude v čase 06.00–20.00 hod. docházet k zastavování dopravy pro pořízení ostrých záběrů.

Náhradní parkování pro rezidenty dané oblasti je připraveno v ulicích Sokolovská a Za Invalidovnou. Pracovníci pořadatelské služby budou vybaveni parkovacím lístkem, který si u nich mohou rezidenti bezplatně vyzvednout od 08.00 hod. 28. září 2018 přímo v dotčených ulicích Urxova, Petra Slezáka a Křižíkova. Náhradní parkování bude střeženo po celou dobu filmového natáčení.

Objízdná trasa a výjezd z oblasti Karlína bude vyznačen a bude veden ulicí Šaldova–Křižíkova–Hybešova–Pernerova–Šaldova.

Produkce: Stillking Features, s. r. o.

Zveřejněno: 21.09.2018