Hledáme posily do týmu

Nastartujte svou kariéru u nás, na orgánu sociálně – právní ochrany dětí.

Jsme sehraný, smíšený kolektiv, nastavený vás v profesních začátcích, a nejen v nich, podpořit. Jsme jeden tým, váš úspěch je úspěchem nás všech a naopak. 

Nabízíme přátelský kolektiv, odbornou podporu, 11. platovou třídu, 5 týdnů dovolené + 6 sick days, klouzavou pracovní dobu, 4 dny měsíčně možnost home office, 7.000 Kč na Vaši rekreaci, či jiné záliby, hrazení plného ročního kuponu na MHD, stravenky v hodnotě 100 Kč. 

Požadujeme povinnou kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů a potom už jenom chuť se naučit něco nového. Výhodou je mít dobré komunikační schopnosti jak v písemném, tak v osobním projevu. Všechno ostatní Vás rádi naučíme. 

Ještě váháte? Práci na OSPOD vnímáme u nás jako čest moci podporovat rodiny a děti ve složitých životních situacích a disponovat přitom nástroji, které jsou pro OSPOD jedinečné a v sociální práci naprosto výjimečné. Je umění se naučit s nimi zacházet, a využívat jak prvky podpory, tak prvky zákonných opatření k motivaci a celkové podpoře rodiny. Staňte se v našem týmu manažerem případu a pracujte ve prospěch ohrožených dětí. 

Těšíme se na Vás a v případě zájmu kontaktujte prosím: 
Mgr. Dagmar Kubičíková, tel.: 222 805 244, email: dagmar.kubicikova@praha8.cz

Více zde:
https://www.praha8.cz/VR-5-pracovnich-mist-referent-tka-v-oddeleni-socialne-pravni-ochrany-deti-odboru-socialnich-vecich.html


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 06.02.2023