Jednání zastupitelstva 01.07.2020 proběhne v krizovém režimu

Ve středu 1. července 2020 od 14 hodin proběhne jednání Zastupitelstva městské části Praha 8 v budově ÚMČ Praha 8 (tzv. Bílého domu). 

UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY k průběhu 10. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 8

Z důvodu prevence šíření respiračního onemocnění Covid-19 způsobeného koronavirem SARS-CoV-2, nedostatečné kapacity zasedacího sálu „Bílého domu“, případné dlouhé expozice nákazy koronavirem a chodu klimatizace, není možné zajistit účast veřejnosti přímo v zasedacím sále. Proto bylo nutno upravit účast veřejnosti na zasedání zastupitelstva takto:
  • zasedání zastupitelstva je audiovizuálně přenášeno do předsálí zasedacího sálu v přízemí „Bílého domu“
Interpelace občanů:
  • zachování možnosti uplatňovat zákonná práva spojená s účastí občanů na jednání zastupitelstva bude naplněno tak, že přihlášky občanů do diskuze a k interpelacím budou přijímány pracovníky organizujícími průběh zastupitelstva v předsálí zasedacího sálu
  • občané přihlášení do diskuze budou v předsálí postupně vyzváni k přednesení svého příspěvku v zasedacím sále, který po jeho přednesení opustí a uvolní prostor dalším přihlášeným občanům

Zasedání zastupitelstva bude přenášeno on-line na webových stránkách beze změn oproti obvyklému stavu.Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
 
Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 30.06.2020