Joudrs Praha slaví zlatý hattrick

Druhý říjnový víkend patřil v českém softbalovém světě celku z Bohnic. Ze čtyř mládežnických mistrovství republiky si Joudrs odváží tři zlaté kovy. A stávají se nejúspěšnější organizací roku 2019.

První zlatá medaile zacinkala v Ostravě, kde sehrály vrchol letošní sezony žákyně. Tým, který suverénně procházel sezonou, potvrdil roli favorita i v Arrows Parku. Joudrs prošly turnajem bez jediné porážky a ve finálovém boji porazili pražského rivala Eagles Praha nejtěsnějším možným rozdílem 2:1. Kromě prvního místa si do Prahy odváží Joudrs i dvě individuální ocenění. Nejlepší nadhazovačkou turnaje se stala Karolína Beránková, nejlepší pálkařkou pak Rebeka Wenclová.

Druhou zlatou medaili zajistily juniorky. Tým trenéra Tomáše Sobotky navázal na své mladší kolegyně a taktéž prošel turnajem na vítězné vlně. V domácím prostředí suverénně procházely turnajem a ve finále jasně zdolaly, stejně jako žákyně tým Eagles Praha, jednoznačně rozdílem 13:3.

Zlatý hattrick završili junioři v Havlíčkově Brodě. Ve čtyřčlenné konkurenci elitních českých mládežnických celků Joudrs i přes dramatické bitvy opět nepoznali hořkost porážky. Ve finálovém duelu s místními Hippos viděla solidně zaplněná Hippos Arena drama od začátku do konce. Utkání se rozhodlo až v nastavené směně. První do útoku šli domácí, kteří dokázali dvakrát skórovat. Bohnický celek však nesložil zbraně a tříbodovým útokem otočil zápas a začal slavit třetí mistrovský říjnový titul.
Joudrs ole!!!Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Joudrs Praha slaví zlatý hattrick Joudrs Praha slaví zlatý hattrick Joudrs Praha slaví zlatý hattrick
Joudrs Praha slaví zlatý hattrick 
Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 14.10.2019