Joudrs vstupují do 25. sezóny

Letošní sezóna softbalového klubu Joudrs bude opět nabitá jako tomu bylo i v předchozích letech. Za celý rok klub uspořádá přes 100 turnajů a akcí, včetně těch pro veřejnost Prahy 8. Všechny venkovní akce zahájíme slavnostním Otevřením sezóny a to 4. dubna od 18 hodin.
Připraven bude bohatý program včetně otevíracího zápasu, kde se utkají proti sobě naši Junioři vs. Kadeti A, autogramiády plakátu hráček a hráčů A týmů a občerstvení.

Ženy A a Muži A letos nastoupí ke své další sezoně v extralize.
 
Ženy vloni suverénně zvítězily v extralize a získaly Zlatý hattrick! Nicméně hlad po vítězství a chuť vyhrát extraligu je neopouští.  Muži se loni premiérově probojovali do semifinále a získali pohár Aleše Hraběte pro vítěze nadstavby a jen o kousek jim utekla medaile.

Ocenění trenérky mládeže již potřetí v řadě získala Helena Novotná.

Sezóna bude opravdu našlapaná, téměř každý víkend až do října nás čekají extraligová utkání, mládežnické turnaje. Letos budeme pořádat i několik mezinárodních akcí.
 
29.06. – 01.07. Memorial Mikea Stapletona – Jubilejní 10. ročník mezinárodního turnaje chlapců do 16 a do 18 let. 

Nejvýznamnější akcí bude pořádání Mistrovství Evropy juniorek do 18 let v termínu 30.07. – 05.08. Tohoto šampionátu se účastní 22 evropských zemí. Bude to opravdu velké. Čtenáři Osmičky se v jednom z dalších čísel mohou těšit na vstupenky.

11. - 13.08. Joudrs International Cup pro dívky do 18 let, proběhne 9. ročník.

V loňské roce jsem pořádali první velmi úspěšný ročník mezinárodního turnaje pro dívky do 13 let a na začátku září v termínu 01. - 03.09. proběhne druhý ročník pod názvem Prague International Cup pro dívky do 13 let.
Joudrs Praha nezahálí ani v létě, kdy bude pořádat pět turnusů příměstských táborů pro děti od čtyř let a také softbalové příměstské tábory pro nováčky pro děti 7 – 13 let.

Nabídka softbalového vyžití je pro diváka opravdu pestrá a nabitá. Přijďte se do Svoboda parku na Joudrs, ul. Dolákova v Bohnicích přesvědčit i vy. 

Rádi bychom poděkovali městské části Praha 8 za podporu nejen pořadatelskou, ale i mediální. 


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Joudrs vstupují do 25. sezónyMohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 16.03.2023