Karlín slavil v „Libeňském světě“

V úžasných prostorách zrekonstruovaného centra kultury a historie s názvem „Libeňský svět“ v Pivovarnické ulici, které bylo otevřeno u příležitosti 120 let od připojení Libně ku Praze, jsme oslavili 31. výročí usilovné práce s dětmi, rodinami, ale i seniory a širokou veřejností.

Za uplynulý půlrok jsme uskutečnili nemálo akcí nejen pro děti. Besedy a výstavy se konaly v blízké tréningové kavárně Café Martin, kde mimo jiné na dernisáži výstavy světově uznávané malířky a sochařky Dagmar Dost – Nolden vystoupili operní pěvci Národního divadla Petra a Rafael Alvarez a to byl nevšední zážitek, tančili a zpívalii kolemjdoucí.

Návštěvy kulturních akcí doplnily ještě aktivity pro rodiče s dětmi v Café Frida.

Na masopustním veselí nám kolem procházející masky i ostatní návštěvníci pomáhaly krmit cirkusového lva barevnými míčky a s dětmi jsme tvořili modrožluté náramky jako symbolická podpora Ukrajině.

V březnu si děti užily jarních prázdnin na příměstském táboru „Cidáčkův klubík“ a na Matějské, kterou jsme navštívili v rámci tradičního dne „Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů“.

Nemohli jsme chybět, po Covidové době, také na Velikonočním jarmarku chráněných dílen, který každoročně pořádá MČ Praha 8 a kde jsme představili bohatou nabídku velikonočních výrobků našich klientů.

Krátce z Centra integrace dětí a mládeže, z.s., další informace na www.cidpraha8.cz.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Karlín slavil v „Libeňském světě“
Karlín slavil v „Libeňském světě“
 
Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 12.06.2022