Na pláž – největší kryté pískoviště v Praze opět otevřelo své brány

Na pláž – největší kryté pískoviště v Praze opět otevřelo své brányAdventní čas pomalu ťuká na dveře a vzpomínky na letní hrátky na pláži přikrývá padající listí. Nemusí tomu tak ale být. I nyní můžete se svými dětmi vyrazit na pláž do Beachklubu Ládví, kde se již tradičně v úterý 7. listopadu slavnostně otevřelo největší kryté pískoviště v Praze.

Podzimní slavnostní den na pláži se opravdu povedl, malé děti s maminkami měly možnost zacvičit si pod dohledem lektorky dětského cvičení Pavly Mezzeiové. O společné cvičení při hudbě dětí z mateřských školek se postarala lektorka Josefina Němcová. V hale tak bylo celé dopoledne slyšet plno smíchu, radosti a dětského šveholení.
 
Slavnostním otevřením to ale nekončí. Největší beachový areál v České republice sídlící na adrese Žernosecká 1895/2, Praha 8, ve spolupráci s městskou částí Prahy 8, již několik let po sobě umožňuje rodičům s dětmi, školám i školkám, dvakrát týdně BEZPLATNÝ VSTUP do kryté haly, kam je možné vyrazit i za nepříznivého zimního počasí.
 
Zastřešené obří pískoviště je možné využívat každé úterý a čtvrtek od 9.00 do 12.00 hodin až do konce března roku 2024. Během zimních měsíců bude v hale pro děti k dispozici základní vybavení pískoviště. JE VŠAK TŘEBA MÍT NA PAMĚTI, ŽE SE V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH HALA NEVYTÁPÍ.
 
I tak má ale kryté pískoviště bezesporu mnoho výhod, krom schováním se před deštěm mezi ně patří také ochrana proti nežádoucím návštěvníkům, ať už zvířecím nebo lidským, a tak mohou malí návštěvníci po písečné ploše běhat, skákat, ale i válet se bez rizika úrazů či nežádoucího znečištění.
 
Areál Beachklubu Ládví nabízí maminkám s dětmi krom dopoledního bezplatného využití pískoviště také dětský koutek na hraní v zázemí místní restaurace, nebo společné cvičení v moderním cvičebním sále.

 
Více informací najdete na webových stránkách sportovního areálu www.beachklubladvi.cz.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Na pláž – největší kryté pískoviště v Praze opět otevřelo své brányMohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 10.11.2023