Největší kryté pískoviště v Praze je v Beachklub Ládví

S chladným počasím ubývá příležitostí vyrazit s dětmi na venkovní hřiště. Největší areál na plážové sporty v Česku Beachklub Ládví ve spolupráci s městskou částí Praha 8 a Osmičkou pro rodinu umožňuje v určité dny a hodiny bezplatný vstup do kryté haly, kam je možné vyrazit i za nepříznivého zimního počasí.

Pískoviště mohou využívat rodiče s dětmi, školy, školky, ale i jiní zájemci, a to každé úterý a čtvrtek mezi půl 10 a půl 12 do konce března roku 2023. A to zcela zdarma.

"Je to tradiční akce, která se koná už od roku 2010, takže se těší velkému zájmu. Rodiče si tady mohou vyzkoušet všemožné aktivity, převážně ty sportovní," řekla Petra Šmídová - koordinátorka firemních a sportovních akcí Beachklubu Ládví.

Kryté pískoviště má bezesporu mnoho výhod, mezi které patří například ochrana proti nežádoucím návštěvníkům, ať zvířecím nebo lidským, a tak malí i velcí sportovci mohou po ploše chodit bezpečně naboso.

"Pro děti budou připraveny sportovní aktivity, ať už prolézací tunely, překážkové dráhy, míčové sporty, bude tady trenér, který se v případě zájmu o ně postará, budou si moci vyzkoušet nějaký základní nácvik beachvolejbalu a tak dále," dodává Petra Šmídová.

Na oficiálním otevření bylo opravdu rušno a tak jsme se zeptali těch nejpovolanějších, co se nejvíce vydařilo.

"Mně se tady líbil nejvíce ten písek."
"Skákací hrad."
"Líbí se mi tohle - to pískoviště."
"Balónek."

"Je tu veliký prostor, oproti hřišti, kde jsou ta pískoviště malá a písek tady nebarví, což na venkovních hřištích barví."

"Do areálu na adrese Chabařovická 4 se dostanete úplně jednoduše - hlavním vchodem, akce se koná v kryté hale a není nutné se nikde registrovat, vše je volně přístupné," uzavírá Petra Šmídová.

V areálu je k dispozici i restaurace s dětským koutkem, kde se můžete i občerstvit. 


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 08.11.2022