OBRAZEM: Praha 8 ožila při masopustním veselí

Hudba, různorodé masky i dobrá nálada. V tomto duchu se nesl už 21. Karlínský masopust. Nechyběl ani tradiční průvod z Kaizlových sadů na Karlínské náměstí a bohatý doprovodný program.

"Pro městskou část to znamená velkou první venkovní akci, v letošním roce je to opravdu první velká akce v roce, takto na konci ledna nebývá masopust úplně často, protože Velikonoce vychází letos brzy a od toho se ty termíny odvíjí. Počasí nám vyšlo báječně, nesněží, nemrzne, i zasvítilo sluníčko, takže jsme moc rádi, že můžeme takto otevřít ten kulturní rok touto velkou akcí," řekla Jana Solomonová (ANO), radní MČ Praha 8 pro kulturu.

"Už je to opravdu tradice. Zažilo se to, těch let už je opravdu hodně, já to zahajuji pošesté, pokud si dobře pamatuji, takže pro mě je to hrozně hezký víkend plný setkání s lidmi, dáme si něco dobrého k pití, jídlu a myslím, že si to užijeme všichni. Každý rok je to víkend plný radosti, dobrot," řekl Ondřej Gros (ODS), starosta MČ Praha 8.

"Jsme rádi, že to má tradičně velký úspěch a návštěvnost a že se to koná v krásném prostoru Karlína a Karlínského náměstí, lidé se baví, dají si něco dobrého, užijí si to a je to prostě fajn akce," doplnila radní Solomonová.

Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky bohatý doprovodný program včetně hudebních vystoupení, spoustu stánků s dobrým jídlem a pitím a nechyběla ani zábava pro ty nejmenší.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Praha 8 ožila při masopustním veselíMohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 01.02.2024