Open House 2024 v T. J. Sokol Karlín

Sokol Karlín se o víkendu 18. a 19. května zúčastnil  již 10. ročníku festivalu Open House. V rámci tohoto festivalu se po celé Praze otevřely výjimečné budovy pro širokou veřejnost.

Návštěvníky jsem přivítali již počtvrté a tak měli milovníci architektury možnost nahlédnout do běžně nepřístupných prostor naší sokolovny.
Spoustu místních i přespolních jsme jistě překvapili historií naší budovy a také pohnutými osudy  činovníků, kteří k založení, stavbě budovy a fungování jednoty za 157 let existence přispěli. Stejně tak jsme moc rádi, že se nám podařilo i rodilé Karlíňáky překvapit, vůbec existencí takového místa a přispět tak k pocitu komunitní pospolitosti. 

Mnohokrát děkujeme organizátorům, kteří nás již počtvrté pozvali a mohli jsme se tak znovu zúčastnit této výjimečné akce. 

Zápisy v návštěvní knize svědčí o tom, že mnoho z 235 návštěvníků českých a zahraničních návštěvníků si z prohlídky naší sokolovny odneslo mimořádný zážitek. Těšíme se, že budou povědomí o naší budově a jednotě šířit dál a třeba se s nimi setkáme i v našich cvičebních oddílech. 

Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se opět v dalším roce. 

Za jednotu T. J. Sokol Karlín
Petra Berry (náčelnice)


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Open House 2024 v T. J. Sokol Karlín

Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 21.05.2024