Pěvecká skupina Joyful natočila klip na skladbu Sing

Zpívání je radost, tak zní motto pěvecké skupiny Joyful působící na Praze 8. V létě natočili díky přispění městské části klip na skladbu Sing, který je plný radosti. Právě tato skladba patří k oblíbeným položkám v repertoáru na jejich koncertech na Praze 8. Doufejme tedy, že tento počin potěší jejich fanoušky, v hojné části z řad místních občanů.

„V repertoáru máme spoustu skvělých písní, ale skladbu Sing jakoby Mark Brymer napsal přímo pro nás. Doufáme, že nadšení a energii, která ze sklaby srší, se nám podaří přenést na posluchače i skrze tento videoklip,“ říká sbormistryně Joyful Tereza Chovítová a managerka skupiny Marina Odvárková dodává: „Velice si vážíme podpory městské části, bez níž by klip nevznikl. Jsme povětšinou místní a Praha 8 je naše srdcová záležitost, proto drtivou většinu svých veřejných aktivit směřujeme právě sem.“

videoklip skladby Sing:

Joyful karavan