Poslední únorovou sobotu ožil Karlín

V sobotu 26. února 2022 ožilo Karlínské náměstí již po devatenácté masopustním veselím. Tato akce si v Praze 8 za poslední roky získala tisíce příznivců.

Velkolepý průvod s koňským povozem, bohatý pódiový program, nespočet aktivit pro děti, masopustní speciality a mnoho dalšího připravilo Karlínské Spektrum ve spolupráci s MČ Praha 8 i letos.

„Mnohaletá tradice masopustu v Karlíně byla přerušena pouze vloni, covidovou epidemií. Takže lze říct, že masopust byl poslední velkou akcí před covidem a nyní je první velkou akcí po covidu. Alespoň doufejme, že covid již máme za sebou a můžeme se vrátit k normálnímu životu. Bohužel, ne všude tomu tak je. Proto mysleme i na utrpení na Ukrajině a každý podle svých možností zkusme pomoci,“ řekl na úvod masopustu v Karlíně starosta Ondřej Gros (ODS).

Karlínský masopust 2022

Zveřejněno: 27.02.2022