Praha 8 uspořádala poctivou Bohnickou zabijačku

První březnovou sobotu proběhla v městské části Praha 8 nefalšovaná Bohnická zabijačka. Přestože se mezi KD Krakov a OC Krakov konala tato akce vůbec poprvé, o dostatek návštěvníků nebyla rozhodně nouze. Na své si tam přišli jak milovníci vybraných zabijačkových specialit, tak i rodiny s dětmi, pro které byl připravený bohatý doprovodný program.

V Bohnicích v Praze 8 se pravidelně každou středu pořádají oblíbené Farmářské trhy. Zabijačkové hody tam ale dosud chyběly. První březnovou sobotu se ale dočkali i milovníci pochoutek z vepřového masa, kdy pro ně osmička uspořádala nefalšovanou Bohnickou zabijačku.
A na spláchnutí mastnoty a podporu dobrého trávení zase přišlo vhod pár doušků poctivého piva. Třeba holandského nebo belgického typu, které se od typického českého ležáku dost liší.

Vedle vybraných zabijačkových specialit, čekal také na návštěvníky bohatý doprovodný program, kde si přišli na své jak dospělí, tak děti.
A protože dobrého jídla a pití není nikdy dost, má na závěr městská část Praha 8 pro její obyvatele i návštěvníky dobrou zprávu. Akce podobného typu se budou v Bohnicích konat ještě celkem šestkrát, což jistě ocení ti, na které je v březnu přeci jen trochu zima.

Zveřejněno: 07.03.2022