Přijďte na Pražské věže s Prahou 7 a 8

Pražské věže, velká celodenní dobrodružná hra po Pražských věžích, proběhne v neděli 14.dubna 2024 na území Libně, Karlína, Holešovic a Bubenče.
 
Milovníci historie pravidelně využívají každé možnosti poznávání věží Prahy.  Praha má stovky věží, právě věže dělají obraz našeho města. My se naučíme znát jejich jména, historii a zajímavé příběhy a osobně je navštívíme. 

Start hry je z Libeňského zámku od 10 hod., z oblíbeného místa Habsburských císařů.

Navštívíte balkon Armádního muzea pod Vítkovem, z rozhledny si prohlédnete Karlínské kasárny, projdete rozrůstající se Karlín s novými futuristickými objekty, přes novou lávku přejdete do Holešovic. Vystoupáte na věž kostela Antonína Paduánského, zkontrolujete rekonstrukci objektů na Výstavišti, chvíle oddechu vás čeká v rozkvetlé Stromovce, po pražských věžích se rozhlédnete od Letenského zámečku a z terasy NZM, pouť zakončíte výstupem na Letenskou vodárenskou věž.

Jak se přihlásit? Utvořte tým s libovolným počtem účastníků. Nehrajeme na čas. Na startu každý obdrží mapu s vyznačenými stanovišti, startovní průkaz a itinerář s úkoly.

Strategii si volí každý tým sám. Hrajeme o zlatou kostičku v cíli pro každého.

Na www. prazske-veze.cz jsou přihlášky, aktuální informace kam se půjde, pravidla, cíl hry i časový harmonogram.

Poznejte pražské věže.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

pražské věže 2024
Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 08.03.2024