Slavnostní otevření nového hřiště s umělým trávníkem 3. generace na TJ Slovanu Bohnice Praha 8 z.s.

TJ Slovan Bohnice Praha 8 z.s. po řadu let usilovala o vybudování fotbalového hřiště s umělým trávníkem, které by fotbalovému oddílu sloužilo převážně pro přípravu v přechodném a zimním období a v soutěžní sezoně by umožnilo odlehčit silně zatíženému travnatému hřišti.

Po dlouhé době řešení řady problémů a překážek se to letos, díky Grantu MHMP a přispění MČ P8, podařilo a výstavba nového hřiště byla realizována!

Proto všechny sportovní fanoušky, nejen z Bohnic, zveme na slavnostní zahájení provozu nového hřiště, které proběhne v areálu TJ u Čimického háje dne 27. září 2019 v 16.00 hodin za účasti zástupců MHMP, vedení MČ P8 a dalších hostů.

Součástí slavnostního odpoledne bude i fotbalové utkání staré gardy TJ Slovanu Bohnice s mužstvem věhlasných internacionálů (Ant. Panenka, K.Dobiáš a další).

Věříme, že nám bude přát i počasí a všichni účastníci slavnosti si odnesou příjemné zážitky.

Za Vv TJ Slovan Bohnice
Ing. Ivan Janeček – předseda TJ


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

 
Výstavba nového hřiště s umělým trávníkem 3. generace na TJ Slovanu Bohnice Praha 8 z.s. Výstavba nového hřiště s umělým trávníkem 3. generace na TJ Slovanu Bohnice Praha 8 z.s. Výstavba nového hřiště s umělým trávníkem 3. generace na TJ Slovanu Bohnice Praha 8 z.s. Nové hřiště s umělým trávníkem 3. generace na TJ Slovanu Bohnice Praha 8 z.s.
Nové hřiště s umělým trávníkem 3. generace na TJ Slovanu Bohnice Praha 8 z.s.
Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 10.09.2019