Slovo starosty

Starosta MČ Praha 8 Ondřej GrosMilí spoluobčané,
prázdniny utekly jako voda a začíná školní rok. Vracíme se z dovolených zpět do pracovního shonu a musím se přiznat, že září nepatří již od dětství mezi mé oblíbené měsíce. Blíží se podzim, dny se pomalu krátí, rána už bývají chladná.

Přesto je třeba vidět to hezké. Září je obdobím babího léta, úspěšných houbových výprav, nového začátku ve školách. A u nás v Praze 8 je září především měsícem mnoha a mnoha akcí, kde se můžete pobavit, zasportovat si a něco nového se dozvědět.

Celé září bude probíhat oblíbené Sportuje celá Praha 8, v polovině měsíce se v Beach clubu Ládví koná již tradiční Taťka fest, nad kterým jsem měl tu čest převzít záštitu, 27. září si pak u KD Ládví nenechte ujít Dny českého piva pod taktovkou pivovaru Cobolis. A to je opravdu jen malá ochutnávka toho, co nás všechny v prvním měsíci školního roku čeká. Pozvánky na další zajímavé akce pak najdete v této Osmičce.

Na konci svého úvodníku bych rád poprosil především řidiče, aby byli opravdu opatrní a dávali dobrý pozor především na přechodech a v blízkosti škol. Děti bývají ještě prázdninově roztržité a chvíli jim trvá, než si opět zvyknou na pobyt ve městě. Snížit rychlost a předvídat se vyplatí.

S přáním krásného září


Ondřej Gros
starosta MČ Praha 8
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 29.08.2019