Slovo starosty

Slovo starosty – červenec, srpen 2022Milí spoluobčané,

nastávají prázdniny, které jsou především pro děti vítanou možností si odpočinout od školních povinností. Pro nás dospělé jsou časem dovolených, časem, kdy můžeme vypnout a oprostit se od každodenních starostí. Užijme si prázdniny i dovolené, i když prožíváme velmi složité a nejisté období. Načerpané síly budeme potřebovat.

Ani v létě se však u nás v Praze 8 život nezastaví. Především sportovci pořádají několik velmi zajímavých a prestižních akcí. Již na začátku července se konají vrcholné mužské i dámské evropské soutěže v Beach Clubu Ládví, který převzal pořadatelství po zrušení akcí v Rusku.

Na konci prázdnin pak Joudrs uvítají již několikátou velmi prestižní softbalovou událost – Evropský superpohár mužů. V tomto čísle Osmičky najdete vstupenku na tuto akci. Mám radost, že naše radnice je na obou akcích důležitým partnerem. 

Máme však pro vás ještě jednu kulturní akci na nádvoří Libeňského zámku, kde 14. července vystoupí známá zpěvačka Radůza s kapelou. Tu si určitě nenechte ujít.

V tomto čísle Osmičky pak také naleznete zajímavý rozhovor s Janem Maršálem, kterého můžete znát z filmového plátna či
z trávníku libeňského Meteoru, kde nastupuje za divizní tým, ale především trénuje mladé fotbalové naděje a podílí se i na programu Trenéři do škol.

Krásné léto vám přeje 


Ondřej Gros
starosta MČ Praha 8
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 22.06.2022