Starosta Prahy 8 poděkoval zdravotnickému personálu Fakultní nemocnice Bulovka

Starosta Prahy 8 poděkoval zdravotnickému personálu Fakultní nemocnice BulovkaV pondělí 13. prosince přijel osobně poděkovat zdravotnímu personálu Fakultní nemocnice Bulovka za jejich náročnou práci v období koronavirové pandemie starosta MČ Praha 8 Ondřej Gros (ODS). „Skutečně od srdce vám děkuji za vaši práci v první linii. Máte můj obrovský respekt a vděk. A prosím, nenechte si vaše odhodlání a smysluplnou práci kazit lidmi, bohužel i menšinou pacientů, kteří stále nechápou, že covid je skutečně vážným onemocněním a hrozbou,“ řekl starosta Gros. 

Řediteli nemocnice Janu Kvačkovi poté starosta Gros nabídl, že v by příštím roce městská část Praha 8 mohla společně s Fakultní nemocnicí Bulovka připravit kampaň na podporu očkování. „Mrzí mě, že je stále dost lidí, kteří prevenci proti covidu ve formě očkování zpochybňují. Myslím si, že v tuto chvíli nic lepšího nemáme, a proto se rádi připojíme ke všeobecné informovanosti a podpoře očkování,“ dodal starosta.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.Starosta Prahy 8 poděkoval zdravotnickému personálu Fakultní nemocnice Bulovka


Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 13.12.2021