Vítání občánků Prahy 8

Dovolujeme si srdečně pozvat rodiče dětí narozených v letech 2021 a 2022 na slavnostní vítání občánků Prahy 8.

Kdy: pondělí 20. a úterý 21. června 2022
Kde: obřadní síň Libeňského zámku, Zenklova 1/35, Praha 8 – Libeň

Prosíme rodiče, kteří mají zájem zúčastnit se Vítání občánků Prahy 8, aby se přihlásili nejpozději do 22. května 2022 na odbor kultury ÚMČ Praha 8 – informace u pí Zuzany Láznové na tel. 601 306 107 nebo e-mailu zuzana.laznova@praha8.cz.

Konání akce se bude řídit aktuálními protiepidemickými opatřeními vlády a Ministerstva zdravotnictví.

Přihláška nutná k rezervaci!

Přihlášku není nutné tisknout, stačí vyplnit elektronicky a poslat na e-mail zuzana.laznova@praha8.cz.Informace k obřadu  
Vítání občánků se koná v Libeňském zámečku v obřadní síni, 1. patro (není tam bezbariérový přístup). Obřad trvá cca 20 minut. Na začátku má projev jeden ze zastupitelů, potom se rozdávají drobné dárky a nakonec je podpis do kroniky.

Před obřadem nebo po obřadu se můžete nechat vyfotit v předsálí u profesionálního fotografa pana Jiřího Kopuletého mob. 602 495 858. Dělají se tři záběry po 2 ks, celkem 6 ks fotografií formátu 10 x 15 cm za 200,- Kč.  Během obřadu profesionální fotograf nefotí, ale můžete si pořizovat vlastní fotografie. Částka se platí na místě. Obřad bude také natáčet pan Kalkus mob. 774 259 988, u kterého si můžete domluvit video z obřadu. Částka se také platí na místě. 

Cca tři týdny před vítáním Vám zašleme pozvánku, kde bude uveřejněn přesný datum a hodina konání obřadu. Pozvánka je platná pro čtyři osoby k sezení a pro miminko, ostatní hosté mohou využít prostor ke stání. Pro kočárky je zdarma vyhrazen hlídaný prostor ve vstupní hale Libeňského zámku.


Vítáme děti až do roka a půl věku.

Rodiče mohou přihlásit děti pouze s trvalým pobytem na Praze 8.
Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Vítání občánků – červen 2022, Libeňský zámek
Mohlo by vás také zajímat