Výdej respirátorů pokračuje!

Z důvodu velkého zájmu Praha 8 pokračuje v distribuci respirátorů seniorům a lidem v hmotné nouzi. Za dnešní den vydala radnice Prahy 8 respirátory 1150 zájemcům.

MČ Praha 8 bude ve výdeji respirátorů pokračovat i zítra a v případě, že to bude možné podle vládních nařízení (tzn. nebude-li tzv. lockdown) i v pátek. Zítřejší výdej (25. 2.) proběhne u KD Ládví (u stanice metra Ládví, Burešova 1661) od 10 do 18 hodin. 

Případný výdej (umožní-li to vládní nařízení) připravený na pátek (26. 2.) by proběhl v Bohnicích (před OC Krakov, Lodžská 850) také od 10 do 18 hodin. Sledujte nadále náš facebookový profil, budeme vás včas informovat. 

Pravidla pro výdej respirátorů jsou stejná, tzn. na osobu připadá jedna sada respirátorů (3 ks). Na místě budou dodržované rozestupy, na které budou dohlížet zaměstnanci radnice.

Praha 8 tak reaguje na rozhodnutí Vlády ČR o povinném nošení respirátorů, nanoroušek nebo dvou chirurgických roušek na sobě a chce pomoci občanům, kteří z různých důvodů neměli možnost se respirátorem vybavit.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Výdej respirátorů Ládví
Výdej respirátorů Bohnice


Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 24.02.2021