Na Karlínském náměstí voněly dobroty

Prostorem u kostela sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí se v první listopadové neděli linuly vůně, které slibovaly ty nejlepší kulinářské zážitky ze všech koutů světa.

"Je to poslední letošní Street Food Festival tady v Karlíně, mají se lidé ještě na co těšit. Čeká nás ještě poslední akce, kterou jsme doposud neorganizovali, budeme mít Karlínský advent, kam bychom vás rádi všechny pozvali. Bude se tady konat čtyři nedělní adventy za sebou - čtyři neděle, kdy tady budou vystupovat různé pěvecké sbory, bude tady spousta dobrého jídla a pití, můžete koupit nějaké drobné dárky pod vánoční stromeček, cukroví a nějak se naladit na to období adventu a užít si to tady s námi před Vánoci," řekla Veronika Brabcová - organizátorka Street Food Festivalu.

Karlínské street food festivaly si už budují obstojnou tradici stejně jako další zdejší akce. "Pořádáme to třetím rokem, ten letošní rok už je znát, že jsme po tom nepříjemném období toho covidu, tak už je to takové veselejší a lidé se naučili sem chodit na ty nedělní akce, takže letos máme za sebou od začátku roku nějakých 20 akcí. Většinou jsou to street festivaly, vepřové hody, Velikonoce jsme měli, byl karlínský Halloween minulý týden, takže ta témata měníme tak, aby to lidi bavilo, aby chodili, aby se jim tady u nás líbilo," dodala Veronika Brabcová. 


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 08.11.2022