Pokračuje rekonstrukce komunikace Prosecká v úseku mezi ulicemi Na Vyhlídce a Na Rozhraní

Technická správa komunikací (TSK) provede v termínu od pondělí 17. října do 20. listopadu 2022 opravu vozovky v další části Prosecké ulice v úseku Na Vyhlídce – Na Rozhraní. Práce tak navazují na již zrekonstruované úseky z minulých let.

V rámci opravy vozovky, která v současné době vykazuje četné výtluky a síťové trhliny obrusné vrstvy, bude odfrézována a položena nová obrusná vrstva vozovky. Dále budou provedeny nezbytné sanace neúnosných podkladů, lokálně vyrovnány obrubníky, opraveno odvodnění a bude obnoveno vodorovné dopravní značení.

Práce budou probíhat ve dvou etapách po podélných polovinách a dopravní provoz bude po celou dobu stavby zachován jednosměrně z Proseku do Libně. Oprava se dotkne i autobusových linek MHD, kdy BUS linky 140 bude ve směru od Čakovic odkloněn v období pracovních dnů z Proseku na Vysočanskou a Českomoravskou, o víkendech bude linka ukončena v Letňanech.
Pro individuální automobilovou dopravu budou ve směru na Prosek vyznačeny objízdné trasy, první po ulicích Zenklova a Liberecká na Vysočanskou, druhá ulicemi Sokolovská, Jandova a Vysočanská.

Společně s výše uvedenou opravou bude zahájena oprava poslední části ulice Prosecká v úseku Čuprova – Františka Kadlece ve směru do Libně. Dokončena bude 4. listopadu 2022. Provoz v tomto místě bude veden obousměrně po jižním pásu vozovky.

Akci realizuje TSK hl. m. Prahy a povolil ji Magistrát hl. m. Prahy.

Zhotovitel: EUROVIA CS, a. s.
   
Více:
https://opravujeme.to/action/1087/


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Pokračuje rekonstrukce komunikace Prosecká v úseku mezi ulicemi Na Vyhlídce a Na Rozhraní
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 11.10.2022