SK Joudrs Praha potřetí v řadě ovládly ženskou extraligu a získaly titul Mistra ČR

SK Joudrs Praha potřetí v řadě ovládly ženskou extraligu a získaly titul Mistra ČRZlatý hattrick Joudrs zavítal do Svoboda Parku! Před sezónou SK Joudrs Praha každoročně vyhlašuje boj o první místo. Obhájit titul podruhé a získat tak zlatý hattrick je něco, co se v historii povedlo jen dvěma týmům a v neděli 9. října k nim přibyl i tým žen A SK Joudrs Praha. 

"Srdečně gratuluji Joudrs k zisku mistrovského titulu. Udělali mi velkou radost a zaslouží si opravdu veliké díky za skvělou reprezentaci naší osmičky," řekl po vítězství starosta Ondřej Gros (ODS).

„Chtěl bych poděkovat městské části Praha 8 za podporu sportu v Praze 8, které si velice vážím,“ dodává předseda klubu a hlavní trenér žen A Tomáš Kusý.

Cestu do finále neměly holky snadnou. První zápas v semifinále se utkaly s Eagles Praha, kde prohrály, pak ale zabraly a pražské rivalky z Eagles 3x porazily.  Mohly se těšit na finále s dalším týmem z Prahy, tentokrát týmem Tempo Praha.

Všechny tři zápasy byly velmi těsné a skončily rozdílem jediného bodu. Všechny tři ale holky Joudrs zvládly urvat, bojovností, pílí a prostě tím, že více chtěly. Tempo Praha byl více než vyrovnaný soupeř a sluší se jim pogratulovat. 

Holky SK Joudrs Praha tak tři roky po sobě nepoznaly nic jiného než zlaté medaile na krku. Velký respekt a samozřejmě příslib do dalších let.


Úspěšné byly i ostatní týmy napříč klubem. Tituly 2022 získaly:
  • ŽENY A - Mistryně ČR
  • Žákyně do 13 let - Mistryně ČR
  • Juniorky do 20 let - Vícemistryně ČR 
  • Juniorky do 18 let - Mistryně ČR
  • Junioři do 18 let - Vícemistři ČR
  • Kadetky do 16 - Vícemistryně ČR
  • Kadeti do 16 let - Vícemistři ČR
  • Žáci do 13 let - Vícemistři ČR

(Foto: Jakub Pláteník)


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

SK Joudrs Praha potřetí v řadě ovládly ženskou extraligu a získaly titul Mistra ČR
SK Joudrs Praha potřetí v řadě ovládly ženskou extraligu a získaly titul Mistra ČR
SK Joudrs Praha potřetí v řadě ovládly ženskou extraligu a získaly titul Mistra ČRMohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 14.10.2022