Ženské áčko pražských Joudrs zabojovalo na poháru vítězů pohárů a přivezly BRONZ

Do holandského Capelle na okraji Rotterdamu, vyrazil tým Joudrs Ženy A na Pohár vítězů poháru evropských zemí. Turnaje se účastnilo 12 týmů z 11 zemí Evropy. První utkání bylo skoro na rozehrání, Joudrs v něm porazili francouzský BCF Paris 15:4. Dále si děvčata z Joudrs postupně připsala výhru nad domácími Eurostars, německým Wesseling Vermins a pak proti britským London Angels. Jediný tým, který Joudrs porazil, byl holandský Sparks. To všechno jim zajistilo druhé místo ve skupině a postup do play-off skupiny. Jako první ve skupině dostaly holky favorita celého turnaje italský tým Bollate Tecnovap Innovi. Naše holky ale ukázaly, co v nich je a favorita po krásném zápasu porazily 2:1. V play-off skupině si připsaly ještě jednu výhru a jednu prohru.

Do semifinále jdou holky na jim již dobře známí Wesseling Vermins. Sedmi body hned v první směně rozhodly zápas. A mají jistotu bronzové medaile. Softbalové turnaje se hrají page systémem oprav, tedy pokud prohrajete semifinále, máte jistotu broznové medaile a pokud zápas vyhrajete, jdete do finále. V zápase o finále nastoupily proti holandským Sparks. Joudrs chtěl oplatit Sparks porážku ze skupiny, ale po nervy drásajícím boji naše holky prohrávají 4:1 a získávají 3. místo. Turnaj vyhrálo italské Bollate a naše holky přijely spokojené s bronzovými medailemi na krku.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
 
Ženské áčko pražských Joudrs zabojovalo na poháru vítězů pohárů a přivezly BRONZMohlo by vás také zajímat Zveřejněno: 13.09.2018