Zveme na plánovací setkání pro sídliště Ďáblice

Setkání pořádá Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy společně s městskou částí Praha 8.

Vycházky a setkání se budou konat v těchto termínech:

SOBOTA 10.11.2018, vycházka začíná ve 14.30 hod. před Billou (Šimůnkova 1), setkání nad mapou začíná v 16.00 hod. v jídelně ZŠ Burešova. Na tomto setkání projdeme s urbanisty část sídliště Ďáblice v okolí ulice Žernosecká, viz mapa na plakátu v příloze.

NEDĚLE 11.11.2018, vycházka začíná ve 14.30 hod. před KD Ládví, setkání nad mapou začíná v 16.00 hod. v jídelně ZŠ Burešova. Na tomto setkání projdeme s urbanisty část sídliště Ďáblice v okolí ulice Střelničná, viz mapa na plakátu v příloze.

Od podzimu 2018 bude pro sídliště Ďáblice vznikat územní studie. Jejím hlavním účelem bude určit základní hodnoty sídliště, které je potřeba chránit a posilovat a nastavit adekvátní limity pro jeho budoucí rozvoj. Územní studie navrhne míru případné výstavby na sídlišti včetně její funkce a vhodného umístění, a dále navrhne, jak by měla vypadat veřejná prostranství a infrastruktura.

Důležitou součástí studie budou i podněty a zkušenosti místních občanů. Tímto bychom vás chtěli požádat o spolupráci. Přijměte pozvání na vycházky a setkání nad mapou, kde nám budete moci sdělit, co ve vašem okolí oceňujete, co vám chybí nebo co byste chtěli zlepšit. Zpracovatelem územní studie je společnost Moba studio, která se bude setkání také aktivně účastnit.

Více informací naleznete na www.iprpraha.cz/sidlistedablice.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Plánovací setkání pro sídliště Ďáblice, 10. a 11. listopadu 2018, ZŠ BurešovaMohlo by vás také zajímat Zveřejněno: 26.10.2018