ÚMČ Praha 8 zprovoznil internetové rezervace návštěv

Úřad městské části Praha 8 v rámci zlepšování kvality služeb pro občany nově zprovoznil na svých webových stránkách možnost rezervací návštěv pro agendy související s občanskými průkazy a cestovními pasy.

Rezervace je možná na úřední dny vždy na konkrétní půlhodinu. Pro zadání rezervace je nutné uvést e-mailovou adresu, na kterou bude doručen unikátní číselný kód. V rezervovaný termín je třeba se dostavit na pracoviště Oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů v „bílém domě“, zadat obdržený kód do terminálu vyvolávacího systému a následně odebrat pořadové číslo. Rezervace z internetu zařazuje čekající na začátek fronty pro příslušnou agendu.

„Zvyšování kvality a přístupnosti poskytovaných služeb je pro náš úřad maximální prioritou, proto rezervační systém budeme postupně rozšiřovat i na další agendy úřadu. Nyní mohu sdělit, že internetové rezervace se připravují i pro agendu živnostenského podnikání,“ dodává starosta městské části Praha 8 Roman Petrus.


Ukázka výběru termínu v kalendáři rezervačního systému Nabídka panelu vyvolávacího systému pro výdej pořadových lístků v budově úřadu – tzv. Bílém domě – s tlačítkem pro rezervované termíny přes internet.
Zveřejněno: 30.09.2015 – Anna Patočková