Aktuality ze sportu

1 2 3 4 5  >
  • 11. ročník memoriálu Mikea Stapletona

17.06.2024
    Na začátku června se ve Svoboda parku na Joudrs uskutečnil již 11. ročník memoriálu Mikea Stapletona. Po delší pauze byl opět mezinárodní, a tak diváci a hlavně hráči mohli potkat na našich hřištích projekt ISA z Nového Zélandu, který sem před pandemií jezdil opakovaně.
  • Trenéři ve škole

12.06.2024
    Jste trenér a baví vás práce s dětmi? Přidejte se k programu Trenéři ve škole.
  • Softballovy klub Joudrs Praha zve na zajímavé zápasy

16.04.2024
    Během května se ve Svoboda parku odehraje několik single zápasů extraligy žen a mužů. Hned první týden v červenci se 13 národních výběrů kadetek do 15 let sjede do pražského Svoboda parku, kde se bude konat mistrovství Evropy.
  • Pražský půlmaraton 6. dubna krátkodobě omezí dopravu v širším centru města

05.04.2024
    Samotná trasa protne městské části Praha 1, 2, 5, 7 a 8, a to zejména v oblastech kolem Vltavy. V Praze 8 budou uzavřeny ulice Štorchova, Voctářova a Rohanské nábřeží.
  • Velikonoční 7boj v T. J. Sokol Karlín

25.03.2024
    V sobotu 23. března 2024 jsme v sokolovně T.J. Sokol Karlín uvítali přes 50 sportuchtivých dětí a rodičů při již tradičním velikonočním sedmiboji.
  • Den sportu a zdraví

01.03.2024
    Sobota 6. dubna 2024, Beachklub Ládví, Žernosecká 1895/2, Praha 8.
  • Běh metropole - MČ Praha 8

13.03.2024
    V neděli 17.3.2024 v 10.00 hod. bude odstartován v lesoparku Čimický háj závod běžeckého seriálu Běh METROPOLE – MČ Praha 8 (XII. ročník).
  • Republikové tituly halových mistrů a mistryň republiky pro rok 2024 v kategorii U18 jsou rozdány!

11.03.2024
    Po roční pauze se do Beachklubu Ládví vrátil vrcholový juniorský beachvolejbal!
  • Softballový klub Joudrs Praha pořádá v roce 2024 letní tábory

13.02.2024
    Přihlašte své děti včas na letní tábor Joudrs.
  • Studio ALTA se přesouvá na veřejné kluziště

16.01.2024
    Na konci ledna přesouvá pražské Studio ALTA svůj umělecký program na plochu dočasného venkovního kluziště u Velkého mlýna, přímo před brány svého libeňského působiště. Čtyřdenní program ALTA NA LEDU v jedinečných podmínkách se odehraje od 24. do 27. ledna 2024.
  • Studie skatepark Glowackého schválena

15.01.2024
    Minulý týden schválila Rada městské části Prahy 8 studii skatepark Glowackého v Bohnicích. Tuto studii odsouhlasila na konci minulého roku také Komise RMČ pro územní rozvoj a památkovou péči.
  • V Praze 8 učí děti bruslit profesionálové

12.01.2024
    V Praze 8 se opět bruslí ve velkém. Městská část vybrala provozovatele kluzišť ve výběrovém řízení, zrušila doplatky na energie pro jejich provozovatele a zavedla dotované bruslení místních škol a školek, pro které navíc zajistila výuku s profesionálními trenéry.
  • V Praze 8 se opět bruslí na 3 kluzištích. Školáky letos poprvé učí profesionální trenéři.

30.11.2023
    V pátek 01.12. se na Osmičce veřejnosti otevře třetí a zároveň největší kluziště, a to na Ládví. Na prvních dvou se už týden bruslí. V Městské části Praha 8 jde už o osmou „ledovou“ sezónu na mobilních kluzištích. Letos ale přibylo několik novinek.
  • Na pláž – největší kryté pískoviště v Praze opět otevřelo své brány

10.11.2023
    Adventní čas pomalu ťuká na dveře a vzpomínky na letní hrátky na pláži přikrývá padající listí. Nemusí tomu tak ale být. I nyní můžete se svými dětmi vyrazit na pláž do Beachklubu Ládví, kde se již tradičně v úterý 7. listopadu slavnostně otevřelo největší kryté pískoviště v Praze.
  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové z Kobylis ovládlo světový šampionát

06.11.2023
    Minulý týden se konalo Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness a kobyliskému klubu se podařilo z loňského roku obhájit ve dvou sportovních kategorií titul Mistr světa a celkem získat 5 zlatých, 5 stříbrných a 1 bronzovou medaili. Ocenění "Nejúspěšnější klub" si odvážíme z mistrovství již po třinácté.
  • Bohnický softballový klub Joudrs Praha má 10 důvodů k oslavě!

30.10.2023
    Po skvělých výkonech a tvrdé práci se nám podařilo získat 10. titul extraligy žen jako jedinému v historii českého softballu. Tento úspěch potvrzuje naši jedinečnost v České republice a potvrzuje naši silnou pozici na národní scéně.
  • Mistry republiky v plážovém volejbalu jsou Perušič se Schweinerem a Hermannová se Štochlovou.

06.09.2023
    Mistrovství České republiky podle očekávání vyhrály nasazené jedničky Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem v mužích a Barbora Hermannová s Marií-Sárou Štochlovou. Oba týmy vyhrály finále jasně 2:0 na sety. Překvapením turnaje je druhé místo dvojice Václav Kurka s Kryštofem Olivou.
  • Nábor dětí Tenisové školy ESO

05.09.2023
    4.- 30. září pořádá Tenisová škola ESO v areálu na Ládví nábor nových dětí od 4 let. Pokud chtějí Vaše děti hrát tenis, ať už třeba jako závodní hráč nebo mít tenis jako koníček, neváhejte a přijďte se k nám podívat na zkušební hodinu, která je zdarma.
  • Soutěž v rychlostních závodech na člunu

05.09.2023
    Jako každý rok, tak i letošní poslední prázdninový víkend v TJLO patřil soutěži pod Českým svazem vodního motorismu v rychlostních závodech na člunu. Přítomní si zasoutěžili v kategorii dětí i dospělých.
  • Juniorky mistryněmi Evropy!

21.08.2023
    Od neděle 30. července do soboty 5. srpna hostily softballové areály klubů SK Joudrs Praha a Spectrum Praha evropský šampionát pro hráčky do 18 let. České reprezentantky vstoupily do šampionátu jako úřadující mistryně. Šampionátu se účastnila dvacítka evropských týmů.
1234>