Vítání občánků Prahy 8

Dovolujeme si srdečně pozvat rodiče dětí narozených v letech 2022 a 2023 na slavnostní vítání občánků Prahy 8.

Kdy: pondělí 30. a úterý 31. října 2023
Kde: obřadní síň Libeňského zámku, Zenklova 1/35, Praha 8 – Libeň

Prosíme rodiče, kteří mají zájem zúčastnit se Vítání občánků Prahy 8, aby se přihlásili nejpozději do 1. října 2023 na odbor kultury ÚMČ Praha 8 – informace u pí Zuzany Láznové na tel. 601 306 107 nebo e-mailu zuzana.laznova@praha8.cz.

Z akce bude pořízena foto a video dokumentace, která může být zveřejněna.

Přihláška nutná k rezervaci

Přihlášku není nutné tisknout, stačí vyplnit elektronicky a poslat na e-mail zuzana.laznova@praha8.cz.Rodiče mohou přihlásit děti pouze s trvalým pobytem na Praze 8.

Informace k obřadu  
Vítání občánků se koná v Libeňském zámečku v obřadní síni, 1. patro (není tam bezbariérový přístup). Obřad trvá cca 20 minut. Na začátku má projev jeden ze zastupitelů, potom se rozdávají drobné dárky a nakonec je podpis do kroniky.

Před obřadem nebo po obřadu se můžete nechat vyfotit v předsálí u profesionálního fotografa pana Jiřího Kopuletého mob. 602 495 858. Fotografie je možné si objednat v jedné ze dvou variant: 
  1. fyzicky – dělají se tři záběry po 2 ks, celkem 6 ks fotografií formátu 10 x 15 cm za 300,- Kč (budou k vyzvednutí cca za 2 týdny po vítání občánků, termín sdělí fotograf),
  2. elektronicky – fotograf zašle snímky pouze elektronicky na Vaší e-mailovou adresu.
Během obřadu profesionální fotograf nefotí, ale můžete si pořizovat vlastní fotografie. Částka se platí na místě pouze v hotovosti. 
Obřad bude také natáčet pan Kalkus mob. 774 259 988, u kterého si můžete domluvit video z obřadu, cena videa je 350,- Kč. Částka se také platí na místě pouze v hotovosti.

Cca tři týdny před vítáním Vám zašleme pozvánku, kde bude uveřejněn přesný datum a hodina konání obřadu. Pozvánka je platná pro čtyři osoby k sezení a pro miminko, ostatní hosté mohou využít prostor ke stání. Pro kočárky je zdarma vyhrazen hlídaný prostor ve vstupní hale Libeňského zámku.


Vítáme děti až do roka a půl věku.Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Vítání občánků - říjen 2023, Libeňský zámekMohlo by vás také zajímat