Občané Čimic diskutovali a přicházeli s podněty

setkání s občany agenda 21 čimiceVe středu 5. listopadu proběhlo již třetí ze sedmi naplánovaných setkání s občany, na kterém obyvatelé Prahy 8 mohli podávat podněty ke zlepšení života v naší městské části a diskutovat své problémy s politiky i úředníky.

Na tři desítky občanů z Čimic se aktivně zapojilo do diskuze a poskytly návrhy, které budou využity pro vytvoření Strategického plánu udržitelného rozvoje městské části Praha 8. Pokud chcete uplatnit podněty z Vašeho okolí  a doposud Vám žádný termín nevyhovoval, můžete se účastnit některého z dalších naplánovaných setkání.

Připomínky a návrhy na změny můžete podávat ke kterékoliv oblasti městské části v libovolném termínu, který Vám vyhovuje. Více o naplánovaných setkání naleznete zde.

A jaká témata v Čimicích převažovala?Z dopravy to byly například podněty k dokončení okruhu kolem Prahy, chybějící chodníky, přeplněnost autobusové linky 183 či hluk z tranzitní automobilové dopravy. Další podněty směřovaly k rozšíření nabídky v obchodním centru Draháň, rozšíření pochůzek strážníků městské policie nebo jejich přítomnost u frekventovaných přechodů v čase začátku a konce školního vyučování.

Těšíme se na další setkání a podněty, které občané k tvorbě strategického plánu udržitelného rozvoje poskytnou.

Seznam všech podnětů z Čimic naleznete v příloze (PDF, 6,7 MB). K dispozici jsou oskenované formuláře s návrhy, které budou následně přepsány a využity ke zpracování strategického plánu.

Zápis ze setkání naleznete ZDE. (PDF, 940 kB)

Zveřejněno: 05.11.2015 – Anna Patočková