Kontejnery na velkoobjemový odpad

Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.

Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz zajišťuje svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310, ve spolupráci se zaměstnancem odboru životního prostředí.
  • Mapa VOK na portálu hl. města Prahy
  • Termíny VOK můžete dostávat e-mailem v rámci odběru novinek z oblasti Kalendář akcí.

Případné další informace ohledně VOK Vám poskytne:

Odbor životního prostředí MČ Praha 8
kontaktní osoba: Michaela Bačuvčíková


UPOZORŇUJEME  uvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů. Termín přistavení velkoobjemových kontejnerů se může z provozních důvodu měnit, proto je nutno sledovat aktualizace termínů na této stránce.



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – duben 2024

datum Čas   území
02.04.2024 13:00 - 17:00 Urxova x Petra Slezáka Karlín
03.04.2024 13:00 - 17:00 Kurkova Kobylisy
03.04.2024 14:00 - 18:00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
04.04.2024 13:00 - 17:00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
04.04.2024 14:00 - 18:00 Mazurská Bohnice
05.04.2024 13:00 - 17:00 Pernerova x Kubova Karlín
05.04.2024 14:00 - 18:00 U Sluncové x Za Invalidovnou Karlín
06.04.2024 08:00 - 12:00 Na Vartě Libeň
06.04.2024 09:00 - 13:00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
08.04.2024 13:00 - 17:00 Fořtova x Okořská Čimice
09.04.2024 14:00 - 18:00 Lindavská Bohnice
09.04.2024 15:00 - 19:00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
10.04.2024 13:00 - 17:00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
11.04.2024 13:00 - 17:00 Kandertova x Lindnerova Libeň
12.04.2024 13:00 - 17:00 Roudnická Střížkov
12.04.2024 14:00 - 18:00 Třebenická x Sebuzínská Kobylisy
13.04.2024 09:00 - 13:00 Uzavřená Kobylisy
13.04.2024 10:00 - 14:00 Tanvaldská 1 Kobylisy
15.04.2024 13:00 - 17:00 Na Truhlářce Libeň
15.04.2024 14:00 - 18:00 Kubišova x S.K. Neumanna Libeň
16.04.2024 15:00 - 19:00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
16.04.2024 13:00 - 17:00 Burešova Kobylisy
17.04.2024 14:00 - 18:00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
18.04.2024 14:00 - 18:00 Libišská Kobylisy
18.04.2024 13:00 - 17:00 Korycanská x K Ládví Čimice
19.04.2024 14:00 - 18:00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou Bohnice
19.04.2024 15:00 - 19:00 Frýdlantská Kobylisy
20.04.2024 09:00 - 13:00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
20.04.2024 10:00 - 14:00 Trojská x Nad Trojou Troja
22.04.2024 13:00 - 17:00 Janečkova Kobylisy
22.04.2024 14:00 - 18:00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
23.04.2024 13:00 - 17:00 Mlazická Čimice
23.04.2024 15:00 - 19:00 Ratibořská x Radomská Bohnice
24.04.2024 15:00 - 19:00 K Haltýři x Velká Skála Troja
24.04.2024 13:00 - 17:00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
25.04.2024 13:00 - 17:00 Gabčíkova x Valšíkova Libeň
25.04.2024 14:00 - 18:00 Štěpničná Libeň
26.04.2024 14:00 - 18:00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
26.04.2024 15:00 - 19:00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
27.04.2024 08:00 - 12:00 Kubíkova Kobylisy
27.04.2024 08:00 - 12:00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
29.04.2024 13:00 - 17:00 Čimická x Řepínská Bohnice
29.04.2024 15:00 - 19:00 Hlivická Bohnice
30.04.2024 13:00 - 17:00 Písečná x Na Šutce Troja
30.04.2024 14:00 - 18:00 Na Dlážděnce x U Sloupu Troja



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – květen 2024

datum Čas   území
02.05.2024 14:00 - 18:00 Kandertova x Lindnerova Libeň
02.05.2024 14:00 - 18:00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
03.05.2024 13:00 - 17:00 V Mezihoří x U Pošty Libeň
03.05.2024 14:00 - 18:00 Brandýská x Ke Hřišti Čimice
04.05.2024 08:00 - 12:00 Braunerova x Konšelská Libeň
04.05.2024 09:00 - 13:00 Drahorádova Střížkov
06.05.2024 14:00 - 18:00 Zhořelecká parkoviště Albert Bohnice
06.05.2024 15:00 - 19:00 Hnězdenská x Olštýnská Troja
07.05.2024 13:00 - 17:00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
09.05.2024 14:00 - 18:00 Lindavská Bohnice
10.05.2024 13:00 - 17:00 Modřínová x Javorová Kobylisy
11.05.2024 08:00 - 12:00 Na Pěšinách x Na Stírce Kobylisy
11.05.2024 09:00 - 13:00 Na Přesypu x Pod Přesypem Troja
13.05.2024 14:00 - 18:00 Na Vartě Libeň
13.05.2024 15:00 - 19:00 Nekvasilova Karlín
14.05.2024 14:00 - 18:00 Pekařova x Jestřebická Čimice
15.05.2024 14:00 - 18:00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
15.05.2024 15:00 - 19:00 Libišská Kobylisy
16.05.2024 14:00 - 18:00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
17.05.2024 13:00 - 17:00 Roudnická Střížkov
18.02.2024 08:00 - 12:00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
18.05.2024 08:00 - 12:00 Kubíkova Kobylisy
20.05.2024 13:00 - 17:00 Přemyšlenská x Chaberská Kobylisy
20.05.2024 15:00 - 19:00 Tanvaldská 1 Kobylisy
21.05.2024 13:00 - 17:00 U Sluncové x Za Invalidovnou Karlín
22.05.2024 14:00 - 18:00 Střížkovská 64 Libeň
23.05.2024 13:00 - 17:00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
23.05.2024 14:00 - 18:00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
24.05.2024 13:00 - 17:00 U Pekařky Libeň
25.05.2024 08:00 - 12:00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
25.05.2024 09:00 - 13:00 Kašparovo náměstí Libeň
25.05.2024 10:00 - 14:00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
27.05.2024 14:00 - 18:00 Burešova Kobylisy
28.05.2024 13:00 - 17:00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
29.05.2024 13:00 - 17:00 K Haltýři x Velká skála Troja
30.05.2024 13:00 - 17:00 Křivenická x Čimická Čimice
31.05.2024 13:00 - 17:00 Mazurská Troja



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – červen 2024

datum Čas   území
01.06.2024 08:00 - 12:00 Čimická x Řepínská Bohnice
01.06.2024 09:00 - 13:00 Frýdlantská Kobylisy
03.06.2024 13:00 - 17:00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
03.06.2024 14:00 - 18:00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
04.06.2024 13:00 - 17:00 K Olympiku x Nekvasilova Karlín
05.06.2024 15:00 - 19:00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
05.06.2024 14:00 - 18:00 Kurkova Kobylisy
06.06.2024 13:00 - 17:00 Na Hranicích x Kočova Čimice
06.06.2024 14:00 - 18.00 Mazurská Bohnice
06.06.2024 15:00 - 19:00 Hnězdenská x Olštýnská Troja
07.06.2024 13:00 - 17:00 Na Dlážděnce x U Sloupu Troja
08.06.2024 08:00 - 12:00 Na Truhlářce Libeň
08.06.2024 09:00 - 13:00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
08.06.2024 10:00 - 14:00 Drahorádova Střížkov
10.06.2024 14:00 - 18:00 K Haltýři x Velká Skála Troja
11.06.2024 13:00 - 17:00 Janečkova Kobylisy
11.06.2024 14:00 - 18:00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou Bohnice
12.06.2024 14:00 - 18:00 Uzavřená Kobylisy
12.06.2024 15:00 - 19:00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
13.06.2024 13:00 - 17:00 Přemyšlenská x Služská Kobylisy
14.06.2024 13:00 - 17:00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
14.06.2024 14:00 - 18:00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
14.06.2024 15:00 - 19:00 Libišská Kobylisy
15.06.2024 08:00 - 12:00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
15.06.2024 09:00 - 13:00 Pernerova x Kubova Karlín
15.06.2024 10:00 - 14:00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
17.06.2024 13:00 - 17:00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
17.06.2024 14:00 - 18:00 Hlivická Bohnice
18.06.2024 13:00 - 17:00 Gabčíkova Libeň
18.06.2024 14:00 - 18:00 Třebenická x Sebuzínská Kobylisy
19.06.2024 14:00 - 18:00 Štěpničná Kobylisy
19.06.2024 15:00 - 19:00 Písečná x Na Šutce Troja
20.06.2024 13:00 - 17:00 Nekvasilova Karlín
20.06.2024 14:00 - 18:00 Burešova Kobylisy
20.06.2024 15:00 - 19:00 Fořtova x Do Údolí Čimice
21.06.2024 14:00 - 18:00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
22.06.2024 09:00 - 13:00 Karlínské náměstí Karlín
22.06.2024 08:00 - 12:00 Pod Labuťkou x Prosecká Libeň
24.06.2024 14:00 - 18:00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
24.06.2024 15:00- 19:00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
25.06.2024 13:00 - 17:00 Turská x K Větrolamu Čimice
25.06.2024 14:00 - 18:00 Pivovarnická 7 Libeň
26.06.2024 13:00 - 17:00 U Drahaně 163/9 Bohnice
26.06.2024 15:00 - 19:00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
27.06.2024 13:00 - 17:00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
27.06.2024 14:00 - 18:00 Ratibořská x Radomská Bohnice
27.06.2024 15:00 - 19:00 Pekařova x Jestřebická Čimice
28.06.2024 13:00 - 17:00 Podhajská pole Bohnice
28.06.2024 14:00 - 18:00 Pod Vodárenskou věží (východní konec) Libeň
28.06.2024 15:00 - 19:00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
29.06.2024 08:00 - 12:00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy


Mohlo by vás také zajímat





Aktualizováno: 19.04.2024