Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Jiří Jansa (tel. 222 805 712, e-mail jiri.jansa@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.

Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – prosinec 2018

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas  přistavení Lokalita Katastr
  1. 12. 08.00–12.00 K Haltýři x Velká skála Troja
  1. 12. 09.00–13.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
  1. 12. 09.00–13.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
  1. 12. 10.00–14.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
  3. 12. 13.00–17.00 Na Truhlářce x Kubišova Libeň
  3. 12. 14.00–18.00 Pivovarnická (proti domu č. 15) Libeň
  4. 12. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
  4. 12.14.00–18.00Drahorádova
Střížkov
  5. 12. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
  5. 12. 15.00–19.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
  5. 12. 16.00–20.00 Kubišova (mezi ul. Pod Vlachovkou a S. K. Neumanna) Libeň
  6. 12. 13.00–17.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
  6. 12. 15.00–19.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
  6. 12. 16.00–20.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
  7. 12. 13.00–17.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
  7. 12. 14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
  7. 12. 15.00–19.00 Na Truhlářce x Gabčíkova Libeň
  7. 12. 16.00–20.00 Mlazická Čimice
  8. 12. 08.00–12.00 Lindavská Bohnice
  8. 12. 08.00–12.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
  8. 12. 09.00–13.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
  8. 12. 09.00–13.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
  8. 12. 10.00–14.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
10. 12. 13.00–17.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
10. 12. 14.00–18.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
11. 12. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
11. 12. 14.00–18.00 Na Vartě Libeň
12. 12. 13.00–17.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
12. 12. 14.00–18.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
12. 12. 15.00–19.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
12. 12. 16.00–20.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
13. 12. 13.00–17.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
13. 12. 14.00–18.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
13. 12. 15.00–19.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
13. 12. 16.00–20.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
14. 12. 13.00–17.00 Uzavřená Kobylisy
14. 12. 14.00–18.00 Nad Rokoskou x Na úbočí Libeň
14. 12. 15.00–19.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
14. 12. 16.00–20.00 Valčíkova x Na Truhlářce Kobylisy
15. 12. 08.00–12.00 Pod Labuťkou Libeň
15. 12. 09.00–13.00 Pernerova x Kubova Karlín
15. 12. 09.00–13.00 V Mezihoří x U pošty Libeň
15. 12. 10.00–14.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
17. 12. 13.00–17.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
17. 12. 14.00–18.00 Písečná x Na Šutce Troja
18. 12. 13.00–17.00 Hlivická Bohnice
18. 12. 14.00–18.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
19. 12. 13.00–17.00 Podhajská Pole – u trafostanice Čimice
19. 12. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
20. 12. 13.00–17.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
20. 12. 14.00–18.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
20. 12. 15.00–19.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
20. 12. 16.00–20.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
21. 12. 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
21. 12. 14.00–18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
21. 12. 15.00–19.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
21. 12. 16.00–20.00 Pivovarnická (proti domu č. 15) Libeň
22. 12. 08.00–12.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
22. 12. 09.00–13.00 Fořtova x Do údolí Čimice
22. 12. 09.00–13.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
22. 12. 10.00–14.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
23. 12. 08.00–12.00 Trojská x Nad Trojou Troja
23. 12. 08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
23. 12. 09.00–13.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
23. 12. 09.00–13.00 Křivenická x Čimická Čimice
23. 12. 10.00–14.00 Lindavská Bohnice
27. 12. 13.00–17.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
27. 12. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
27. 12. 14.00–18.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
27. 12. 15.00–19.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
27. 12. 16.00–20.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
28. 12. 13.00–17.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
28. 12. 14.00–18.00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou (parkoviště) Bohnice
28. 12. 14.00–18.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
28. 12. 15.00–19.00 Burešova Kobylisy
28. 12. 16.00–20.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
29. 12. 08.00–12.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
29. 12. 08.00–12.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
29. 12. 09.00–13.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
29. 12. 09.00–13.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
29. 12. 10.00–14.00Drahorádova
Střížkov
30. 12. 08.00–12.00 U Pekařky Libeň
30. 12. 08.00–12.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
30. 12. 09.00–13.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
30. 12. 09.00–13.00 Janečkova Kobylisy
30. 12. 10.00–14.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
31. 12. 12.00–16.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
31. 12. 12.00–16.00 Kandertova x Lindnerova Libeň
31. 12. 13.00–17.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
31. 12. 13.00–17.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – leden 2019

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

DatumČas přistavení
Lokalita Katastr
  2. 1. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
  2. 1. 14.00–18.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
  3. 1. 13.00–17.00 Pivovarnická (proti domu č. 7) Libeň
  3. 1. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
  3. 1. 14.00–18.00 Drahorádova Strížkov
  3. 1. 16.00–20.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
  4. 1. 13.00–17.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
  4. 1. 14.00–18.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
  4. 1. 14.00–18.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
  4. 1. 16.00–20.00 Křivenická x Čimická Čimice
  5. 1. 08.00–12.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
  5. 1. 08.00–12.00 Kubišova (mezi ul. Pod Vlachovkou a S. K. Neumanna) Libeň
  5. 1. 09.00–13.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
  5. 1. 10.00–14.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
  7. 1. 13.00–17.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
  7. 1. 14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
  7. 1. 14.00–18.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
  7. 1. 16.00–20.00 Na Truhlářce Libeň
  8. 1. 13.00–17.00 Mlazická Čimice
  8. 1. 14.00–18.00 Lindavská Bohnice
  9. 1. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
  9. 1. 14.00–18.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
10. 1. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
10. 1. 14.00–18.00 Na Vartě Libeň
10. 1. 14.00–18.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
10. 1. 16.00–20.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
11. 1. 13.00–17.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
11. 1. 14.00–18.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
11. 1. 14.00–18.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
11. 1. 16.00–20.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
12. 1. 08.00–12.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
12. 1. 08.00–12.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
12. 1. 09.00–13.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
12. 1. 10.00–14.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
14. 1. 13.00–17.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
14. 1. 14.00–18.00 Na  Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
14. 1. 14.00–18.00 Uzavřená Kobylisy
14. 1. 16.00–20.00 Nad Rokoskou x  Na úbočí Libeň
15. 1. 13.00–17.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
15. 1. 14.00–18.00 Pod Labuťkou Libeň
16. 1. 13.00–17.00 Pernerova x Kubova Karlín
16. 1. 14.00–18.00 V Mezihoří x U pošty Libeň
17. 1. 13.00–17.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
17. 1. 14.00–18.00 Písečná x Na Šutce Troja
17. 1. 14.00–18.00 Hlivická Bohnice
17. 1. 16.00–20.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
18. 1. 13.00–17.00 Podhajská Pole – u trafostanice Čimice
18. 1. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
18. 1. 14.00–18.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
18. 1. 16.00–20.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
19. 1. 08.00–12.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
19. 1. 08.00–12.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
19. 1. 09.00–13.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
19. 1. 10.00–14.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
21. 1. 13.00–17.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
21. 1. 14.00–18.00 Pivovarnická (proti domu č. 15) Libeň
21. 1. 14.00–18.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
21. 1. 16.00–20.00 Fořtova x Do údolí Čimice
22. 1. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
22. 1. 14.00–18.00 Trojská x Nad Trojou Troja
23. 1. 13.00–17.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
23. 1. 14.00–18.00 Křivenická x Čimická Čimice
24. 1. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
24. 1. 14.00–18.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
24. 1. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
24. 1. 16.00–20.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
25. 1. 13.00–17.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
25. 1. 14.00–18.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
25. 1. 14.00–18.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
25. 1. 16.00–20.00 Zhořelecká  - parkoviště u Alberta Bohnice
26. 1. 08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
26. 1. 08.00–12.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
26. 1. 09.00–13.00 Burešova Kobylisy
26. 1. 10.00–14.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
28. 1. 13.00–17.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
28. 1. 14.00–18.00 Havlínova x Mirovická Kobylisy
28. 1. 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
28. 1. 16.00–20.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
29. 1. 13.00–17.00 Drahorádova Strížkov
29. 1. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
29. 1. 14.00–18.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
29. 1. 16.00–20.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
30. 1. 13.00–17.00 Janečkova Kobylisy
30. 1. 14.00–18.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
30. 1. 14.00–18.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
30. 1. 16.00–20.00 Kandertova  x Lindnerova Libeň
31. 1. 13.00–17.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
31. 1. 14.00–18.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
31. 1. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
31. 1. 16.00–20.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň



Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 05.12.2018