Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Jiří Jansa (tel. 222 805 712, e-mail jiri.jansa@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – září 2019

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.
 
Datum Čas přistavení
Lokalita Katastr
2. 9.  14.00–18.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
3. 9.  13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
3. 9.  14.00–18.00 Burešova Kobylisy
4. 9.  13.00–17.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
4. 9.  14.00–18.00 Lindavská Bohnice
4. 9.  15.00–19.00 Uzavřená Kobylisy
5. 9.  13.00–17.00 V Zámcích
(u domu 51/64)
Bohnice
5. 9.  14.00–18.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
5. 9.  15.00–19.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
6. 9.  13.00–17.00 Pernerova x Kollárova Karlín
6. 9.  14.00–18.00 U Draháně 163/9 Bohnice
6. 9.  15.00–19.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
7. 9.  08.00–12.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
7. 9.  09.00–13.00 Janečkova Kobylisy
7. 9.  10.00–14.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
9. 9.  13.00–17.00 Korycanská x K Ládví Čimice
9. 9.  14.00–18.00 Pod Labuťkou Libeň
10. 9.  13.00–17.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
10. 9.  14.00–18.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
11. 9.  13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
11. 9.  14.00–18.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
11. 9.  15.00–19.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
12. 9.  13.00–17.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
12. 9.  13.00–17.00 U Pekařky Libeň
12. 9.  14.00–18.00 Hlivická 10 Bohnice
12. 9.  15.00–19.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
13. 9.  13.00–17.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
13. 9.  14.00–18.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
13. 9.  15.00–19.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
14. 9.  09.00–13.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
15. 9.  08.00–12.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
15. 9.  08.00–12.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
16. 9.  13.00–17.00 Zhořelecká-parkoviště u Alberta Bohnice
17. 9.  13.00–17.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
17. 9.  13.00–17.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
17. 9.  14.00–18.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
17. 9.  15.00–19.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
18. 9.  13.00–17.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
18. 9.  13.00–17.00 Drahorádova Střížkov
18. 9.  14.00–18.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
19. 9.  13.00–17.00 Písečná x Na Šutce Troja
19. 9.  13.00–17.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
19. 9.  14.00–18.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
20. 9.  13.00–17.00 Mlazická Čimice
20. 9.  14.00–18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
21. 9.  08.00–12.00 Pernerova x Kubova Karlín
21. 9.  09.00–13.00 Na Vartě Libeň
21. 9.  09.00–13.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
21. 9.  10.00–14.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
23. 9.  13.00–17.00 Braunerova x Konšelská Libeň
24. 9.  13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
24. 9.  13.00–17.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
24. 9.  14.00–18.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
24. 9.  14.00–18.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
25. 9.  13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
25. 9.  13.00–17.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
25. 9.  14.00–18.00 Podhajská Pole-u trafostanice Čimice
26. 9.  13.00–17.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
26. 9.  13.00–17.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
26. 9.  14.00–18.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
26. 9.  14.00–18.00 Trojská x Nad Trojou Troja
27. 9.  13.00–17.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
27. 9.  13.00–17.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
27. 9.  14.00–18.00 Kašparovo Náměstí – u školy Libeň
27. 9.  14.00–18.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
30. 9.  13.00–17.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
30. 9.  14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – říjen 2019

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.
 
Datum Čas přistavení Lokalita Katastr
1. 10.  13.00–17.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
2. 10.  13.00–17.00 Pivovarnická (proti domu č.7) Libeň
2. 10.  14.00–18.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
2. 10.  15.00–19.00 Kandertova x Lindnerova Libeň
3. 10.  13.00–17.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
3. 10.  13.00–17.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
3. 10.  14.00–18.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
3. 10.  15.00–19.00 Drahorádova Strížkov
4. 10.  13.00–17.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
4. 10.  14.00–18.00 U Draháně 163/9 Bohnice
4. 10.  15.00–19.00 Uzavřená Kobylisy
5. 10.  08.00–12.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
5. 10.  10.00–14.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
7. 10.  13.00–17.00 Kubišova x S. K. Neumanna Libeň
7. 10.  14.00–18.00 Lindavská Bohnice
8. 10.  14.00–18.00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
9. 10.  13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
9. 10.  13.00–17.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
9. 10.  14.00–18.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
9. 10.  15.00–19.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
10. 10.  13.00–17.00 Hlivická 10 Bohnice
10. 10.  14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
10. 10.  15.00–19.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
11. 10.  13.00–17.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
11. 10.  14.00–18.00 Zhořelecká-parkoviště u Alberta Bohnice
11. 10.  15.00–19.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
12. 10.  08.00–12.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
12. 10.  10.00–14.00 Drahorádova Strížkov
14. 10.  13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
14. 10.  14.00–18.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
15. 10.  13.00–17.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
15. 10.  14.00–18.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
16. 10.  13.00–17.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
16. 10.  14.00–18.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
16. 10.  15.00–19.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
17. 10.  13.00–17.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
17. 10.  14.00–18.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
17. 10.  15.00–19.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
18. 10.  13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
18. 10.  13.00–17.00 Mlazická Čimice
18. 10.  14.00–18.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
18. 10.  15.00–19.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
21. 10.  14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
22. 10.  13.00–17.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
22. 10.  14.00–18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
23. 10.  13.00–17.00 Burešova Kobylisy
23. 10.  14.00–18.00 Na Vartě Libeň
23. 10.  15.00–19.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
24. 10.  13.00–17.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
24. 10.  13.00–17.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
24. 10.  14.00–18.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
24. 10.  15.00–19.00 Pernerova x Kubova Karlín
25. 10.  13.00–17.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
25. 10.  13.00–17.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
25. 10.  14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
25. 10.  15.00–19.00 Drahorádova Strížkov
26. 10.  08.00–12.00 Písečná x Na Šutce Troja
26. 10.  08.00–12.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
26. 10.  09.00–13.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
26. 10.  10.00–14.00 Braunerova x Konšelská Libeň
29. 10.  13.00–17.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
29. 10.  13.00–17.00 Lindavská Bohnice
29. 10.  14.00–18.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
29. 10.  15.00–19.00 U Pekařky Libeň
30. 10.  13.00–17.00 U Draháně 163/9 Bohnice
30. 10.  13.00–17.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
30. 10.  14.00–18.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
30. 10.  15.00–19.00 Podhajská Pole-u trafostanice Čimice
31. 10.  13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
31. 10.  13.00–17.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
31. 10.  14.00–18.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
31. 10.  15.00–19.00 Trojská x Nad Trojou Troja



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – listopad 2019
UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas přistavení Lokalita Katastr
1. 11. 13.00–17.00 Kašparovo Náměstí-u školy Libeň
1. 11. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
1. 11. 14.00–18.00 Janečkova Kobylisy
1. 11. 15.00–19.00 U Draháně 163/9 Bohnice
2. 11. 08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
2. 11. 08.00–12.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
2. 11. 09.00–13.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
2. 11. 10.00–14.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
4. 11. 14.00–18.00 Drahorádova Strížkov
5. 11. 13.00–17.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
5. 11. 14.00–18.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
6. 11. 13.00–17.00 Burešova Kobylisy
6. 11. 15.00–19.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
7. 11. 13.00–17.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
7. 11. 13.00–17.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
7. 11. 15.00–19.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
8. 11. 13.00–17.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
8. 11. 14.00–18.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
8. 11. 15.00–19.00 Uzavřená Kobylisy
9. 11. 08.00–12.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
9. 11. 09.00–13.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
9. 11. 10.00–14.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
11. 11. 13.00–17.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
11. 11. 14.00–18.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
12. 11. 13.00–17.00 Pivovarnická (proti domu č.7) Libeň
12. 11. 14.00–18.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
13. 11. 13.00–17.00 Podhajská Pole-u trafostanice Čimice
13. 11. 14.00–18.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
13. 11. 15.00–19.00 Kandertova x Lindnerova Libeň
14. 11. 13.00–17.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
14. 11. 13.00–17.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
14. 11. 15.00–19.00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
15. 11. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
15. 11. 13.00–17.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
15. 11. 15.00–19.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
16. 11. 08.00–12.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
16. 11. 09.00–13.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
16. 11. 10.00–14.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
18. 11. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
19. 11. 14.00–18.00 Kubišova x S. K. Neumanna Libeň
20. 11. 13.00–17.00 Hlivická 10 Bohnice
20. 11. 13.00–17.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
21. 11. 13.00–17.00 Zhořelecká-parkoviště u Alberta Bohnice
21. 11. 13.00–17.00 Mlazická Čimice
21. 11. 14.00–18.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
22. 11. 13.00–17.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
22. 11. 14.00–18.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
23. 11. 08.00–12.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
23. 11. 09.00–13.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
23. 11. 10.00–14.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
25. 11. 14.00–18.00 Drahorádova Strížkov
26. 11. 13.00–17.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
26. 11. 13.00–17.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
26. 11. 14.00–18.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
27. 11. 13.00–17.00 Na Vartě Libeň
27. 11. 14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
28. 11. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
28. 11. 13.00–17.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
28. 11. 14.00–18.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
29. 11. 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
29. 11. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
29. 11. 14.00–18.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
30. 11. 08.00–12.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
30. 11. 08.00–12.00 Burešova Kobylisy
30. 11. 10.00–14.00 K Haltýři x Velká skála Troja






Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 03.09.2019