Svoz bioodpadu

Co je bioodpad
Bioodpad je organická (v půdě rozložitelná) hmota, která v sobě váže spousty živin, které můžeme ve formě kompostu navracet do půdy.
  • Mezi bioodpad patří
    Listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, větve, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce atd.

  • Mezi bioodpad nepatří
    Zbytky jídel (tzv. gastroodpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.
Váš bioodpad bude zpracován na kompost, který je využíván v zemědělství, pro pražskou zeleň či na rekultivaci.

 

Termíny přistavení kontejnerů – září 2019
UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin. 

Datum Čas přistavení Ulice
2. 9.  13.00–17.00 Modřínová x Javorová
4. 9.  13.00–17.00 Klecanská x Na Ládví
5. 9.  13.00–17.00 Kandertova západní konec
6. 9.  13.00–17.00 Na Hranicích x Kočova
7. 9.  9.00–12.00 Na Bendovce x Nad Pentlovkou
7. 9.  9.00–12.00 Sopotská x Bydhošťská
7. 9.  8.00–12.00 Nad Popelářkou 177/11
11. 9.  13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí
13. 9.  13.00–17.00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou
14. 9.  9.00–12.00 Na Dílcích
15. 9.  13.00–16.00 Petra Bezruče x U Pískovny
16. 9.  13.00–17.00 Turská x K Větrolamu
20. 9.
13.00–17.00
K Haltýři x Velká Skála
21. 9.  13.00–16.00 Kubišova x Gabčíkova
21. 9.  13.00–16.00 Pod Vlachovkou x S.K. Neumanna
25. 9.  14.00–18.00 Kubišova x Gabčíkova
28. 9.  13.00–16.00 Kandertova
28. 9.  13.00–16.00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou
29. 9.  13.00–16.00 Na Přesypu x Vzestupná



Termíny přistavení kontejnerů – říjen 2019
UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas přistavení Ulice
1.10.  14.00–18.00 Do Údolí x Libeňská
2.10.  13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky
4.10.  13.00–17.00 Přívorská x Hanzlíkova
5.10.  9.00–12.00 Fořtova x Do Údolí
5.10.  9.00–12.00 Pekařova x Jestřebická
5.10.  8.00–12.00 U Pekařky x Pod Bání
5.10.  9.00–13.00 Na Hájku x Nad Kotlaskou IV
8.10.  13.00–17.00 Brandýská x Ke Hřišti
10.10.  13.00–17.00 Kubišova x Pod Vlachovkou
11 10.  13.00–17.00 Valčíkova x Na Truhlářce
12.10.  8.00–12.00 U Sluncové x Za Invalidovnou
12.10.  9.00–13.00 Pernerova x Sovova
12.10.  13.00–16.00 Klecanská x Na Ládví
12.10.  13.00–16.00 Na Pěšinách x Na Stírce
16.10.  13.00–17.00 Havlínova x Klíčanská
17.10.  13.00–17.00 Fořtova x Okořská
19.10.  9.00–12.00 K Haltýři x Velká Skála
19.10.  13.00–16.00 Na Dílcích
19.10.  13.00–16.00 Sopotská x Bydhošťská
21.10.  13.00–17.00 Pod Vodárenskou věží (východní konec)
23.10.  13.00–17.00 Na Hranicích x Kočova
26.10.  9.00–12.00 Přemyšlenská x Chaberská
26.10.  13.00–16.00 V Nových Bohnicích
27.10.  9.00–12.00 Modřínová x Javorová
27.10.  9.00–12.00 Přívorská x Hanzlíkova



Termíny přistavení kontejnerů – listopad 2019
UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas přistavení Ulice
2.11. 13.00–16.00 Kubišova x Gabčíkova
2.11. 13.00–16.00 Pod Vlachovkou x S.K. Neumanna
3.11. 13.00–16.00 K Mlýnu x Chorušická
4.11. 13.00–17.00 Valčíkova x Na Truhlářce
6.11. 13.00–17.00 U Sluncové x Za Invalidovnou
6.11. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká Skála
7.11. 14.00–18.00 Pernerova x Sovova
8.11. 13.00–17.00 Fořtova x Okořská
9.11. 8.00–12.00 Do Údolí x Libeňská
9.11. 9.00–12.00 Střížkovská 64
9.11. 13.00–16.00 Na Bendovce x Nad Pentlovkou
9.11. 13.00–16.00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou
10.11. 13.00–16.00 Na Pěšinách x Na Stírce
13.11. 13.00–17.00 Přívorská x Hanzlíkova
14.11. 14.00–18.00 U Pekařky x Pod Bání
15.11. 14.00–18.00 Kandertova západní konec
16.11. 8.00–12.00 Na Hájku x Nad Kotlaskou IV
16.11. 9.00–12.00 Petra Bezruče x U Pískovny
16.11. 9.00–12.00 Turská x K Větrolamu
16.11. 13.00–16.00 Kandertova
17.11. 13.00–16.00 U Pekařky x Pod Bání
18.11. 14.00–18.00 Brandýská x Ke Hřišti
20.11. 14.00–18.00 Kubišova x S.K. Neumanna
22.11. 13.00–17.00 Na Hranicích x Kočova
23.11. 8.00–12.00 Fořtova x Do Údolí
23.11. 9.00–12.00 Havlínova x Klíčanská
23.11. 9.00–12.00 Přemyšlenská x Chaberská
24.11. 13.00–16.00 Sopotská x Bydhošťská
27.11. 13.00–17.00 Havlínova x Klíčanská
30.11. 9.00–12.00 Fořtova x Do Údolí
30.11. 9.00–12.00 Javorová x Březová





Mohlo by vás také zajímat


Aktualizováno: 03.09.2019