Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Tomáš Veselý (tel. 222 805 789, e-mail tomas.vesely@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – leden 2021

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin. 

DatumČas přistavení
Lokalita
Katastr
4.1. 14.00–18.00 Zhořelecká - parkoviště u Alberta Bohnice
5.1. 14.00–18.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
6.1. 13.00–17.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
6.1. 13.00–17.00 Drahorádova Strížkov
6.1. 14.00–18.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
7.1. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
7.1. 13.00–17.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
7.1. 14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
8.1. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
8.1. 13.00–17.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
8.1. 14.00–18.00 Přemyšlenská x Služská Kobylisy
9.1. 08.00–12.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
9.1. 08.00–12.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
9.1. 09.00–13.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
11.1. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
11.1. 14.00–18.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
12.1. 13.00–17.00 K Haltýři x Velká skála Troja
12.1. 14.00–18.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
13.1. 13.00–17.00 Pernerova x Kubova Karlín
13.1. 13.00–17.00 Kubišova x S. K. Neumanna Libeň
13.1. 14.00–18.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
14.1. 13.00–17.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
14.1. 13.00–17.00 Pernerova x Peckova Karlín
14.1. 14.00–18.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
15.1. 13.00–17.00 Písečná x Na Šutce Troja
15.1. 13.00–17.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
15.1. 14.00–18.00 Lindavská Bohnice
16.1. 08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
16.1. 08.00–12.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
16.1. 09.00–13.00 U Pekařky Libeň
16.1. 09.00–13.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
18.1. 14.00–18.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
19.1. 14.00–18.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
20.1. 13.00–17.00 Pivovarnická (proti domu č.7) Libeň
20.1. 13.00–17.00 Hlivická 423/10 Bohnice
20.1. 14.00–18.00 Tanvaldská 1 Kobylisy
21.1. 13.00–17.00 Na Vartě Libeň
21.1. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
21.1. 14.00–18.00 Janečkova Kobylisy
22.1. 13.00–17.00 Mlazická Čimice
22.1. 13.00–17.00 Trojská x Nad Trojou Troja
22.1. 14.00–18.00 Kašparovo Náměstí - u školy Libeň
23.1. 08.00–12.00 Burešova Kobylisy
23.1. 08.00–12.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
23.1. 09.00–13.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
25.1. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
26.1. 13.00–17.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
26.1. 13.00–17.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
26.1. 14.00–18.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
27.1. 13.00–17.00 Podhajská Pole Čimice
27.1. 13.00–17.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
28.1. 13.00–17.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
28.1. 13.00–17.00 Uzavřená Kobylisy
29.1. 13.00–17.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
29.1. 13.00–17.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
29.1. 14.00–18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
30.1. 08.00–12.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
30.1. 08.00–12.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
30.1. 09.00–13.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – únor 2021

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum
Čas přistavení
Lokalita
Katastr
1.2. 15.00–19.00 Tanvaldská 1 (proti domu č.1) Kobylisy
2.2. 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
2.2. 15.00–19.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Kobylisy
3.2. 13.00–17.00 Gabčíkova ( mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
3.2. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
3.2. 14.00–18.00 Drahorádova Střížkov
4.2. 13.00–17.00 Služská x Přemyšlenská Kobylisy
4.2. 13.00–17.00 Hlivická 423/10 Bohnice
4.2. 14.00–18.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
5.2. 13.00–17.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
5.2. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
5.2. 14.00–18.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
6.2. 13.00–17.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
6.2. 13.00–17.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
8.2. 14.00–18.00 Křivenická x Čimická Čimice
8.2. 15.00–19.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
9.2. 14.00–18.00 Burešova Kobylisy
9.2. 15.00–19.00 K Haltýři x Velká skála Troja
10.2. 13.00–17.00 Mlazická Čimice
10.2. 13.00–17.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
10.2. 14.00–18.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
11.2. 13.00–17.00 Kubišova x S. K. Neumanna Libeň
11.2. 13.00–17.00 Uzavřená Kobylisy
11.2. 14.00–18.00 Písečná x Na Šutce Troja
12.2. 13.00–17.00 U Draháně 163/9 Bohnice
12.2. 13.00–17.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
15.2. 14.00–18.00 Braunerova x Konšelská Libeň
16.2. 13.00–17.00 U Pekařky Libeň
16.2. 13.00–17.00 Pernerova x Peckova Karlín
16.2. 14.00–18.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
17.2. 13.00–17.00 Fořtova x Okořská Čimice
17.2. 13.00–17.00 Pernerova x Lyčkovo náměstí Karlín
17.2. 14.00–18.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
18.2. 15.00–19.00 Trojská x Nad Trojou Troja
18.2. 13.00–17.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
19.2. 13.00–17.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
19.2. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
19.2. 13.00–17.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
20.2. 13.00–17.00 Kašparovo Náměstí - u školy Libeň
22.2. 15.00–19.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
23.2. 13.00–17.00 Janečkova Kobylisy
23.2. 13.00–17.00 Zhořelecká  - parkoviště u Alberta Bohnice
23.2. 14.00–18.00 Podhajská Pole Čimice
24.2. 13.00–17.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
24.2. 13.00–17.00 Na Vartě Libeň
24.2. 14.00–18.00 Pobřežní x U nádražní lávky Karlín
25.2. 13.00–17.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Troja
25.2. 13.00–17.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
25.2. 14.00–18.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
26.2. 13.00–17.00 Tanvaldská (proti domu č.1) Kobylisy
26.2. 13.00–17.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
26.2. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
27.2. 13.00–17.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
27.2. 13.00–17.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy





Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 13.01.2021